Razem 254 048 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Zapraszamy do skorzystania z oferty na przygotowanie tablic reklamowych. Kompleksowo zajmujemy się zaprojektowaniem, produkcją oraz montażem wszelkiego rodzaju konstrukcji i nośników reklamowych. W zależności od miejsca, gdzie nasza tablica będzie zamontowana oferujemy różnego rodzaju sposoby montażu tablic: na ścianie (wiszące), związane z gruntem (fundament), mobilne, pod obciążniki betonowe. Standardowe rozmiary ekranów tablic reklamowych to 3x2, 4x2, 5x3, 6x3, natomiast na życzenie wykonujemy inne niestandardowe rozmiary nośników reklamowych. Nasze tablice i konstrukcje w zależności od przeznaczenia wykonujemy z odpornej na warunki atmosferyczne stali, która służy latami bez uszczerbku na konstrukcję reklamową. Ekran tablicy możemy wykonać pod: wyklejanie papierem billboardowym blue back side, pod wyklejkę foliami czy do zawieszenia baneru. Warto pamiętać, że tablicę reklamową możemy także oświetlić. Służą do tego lampy led oraz halogeny. Ceny tablic reklamowych zaczynają się już od kilkuset złotych. Finalny koszt za budowę konstrukcji czy nośnika reklamowego zawsze podajemy przy bezpłatnej wycenie.

Wszelkich odpowiedzi na pytania jak zamówić tablicę udzielimy telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu przez naszą stronę internetową :)

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 09.08.2018 11:32
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 600645
Rubryka ogłoszenia: Wynajem powierzchni reklamowych
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Tablice reklamowe, konstrukcje reklamowe, nośniki reklamowe - Zdjęcie nr 1Tablice reklamowe, konstrukcje reklamowe, nośniki reklamowe - Zdjęcie nr 2Tablice reklamowe, konstrukcje reklamowe, nośniki reklamowe - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Tadeusz Kościuch
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: montazreklamwarszawa.pl/druk-i-produkcja/tablice-i-nosniki-r
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Tadeusz Kościuch
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Wynajem powierzchni reklamowych
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)