Razem 262 488 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Reklama jest stale obecna wokół nas: telewizja, radio, internet, gazety, ulotki, billboardy, plakaty, banery. W skrzynce mailowej tak samo jak i tej tradycyjnej po kilka śmieciowych wiadomości dziennie. Reklamy atakują Cię na ulicy, w pracy, w urzędach, u lekarza, w autobusie, metrze i tramwajach.

Skuteczność reklamy bardzo mocno podnosi skorzystanie z więcej niż jednego kanału reklamowego, tzn. więcej niż tylko reklama w prasie lub więcej niż same ulotki. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na reklamę jest połączenie reklamy w prasie lokalnej z reklamą Internetową na lokalnych serwisach internetowych. Takie rozwiązanie pozwala na pełne dotarcie do Twoich potencjalnych klientów i takie rozwiązanie proponuje Informator Stolicy.

Nasza bezpłatna, lokalna, społeczno-kulturalna gazeta Informator Stolicy, trafia bezpośrednio do mieszkańców Warszawy w nakładzie minimum 30 000 egzemplarzy na jedno wydanie.

Prowadzone badania wykazują, że aż 90% gazet, które dystrybuujemy do euro skrzynek jest zabierana do mieszkań, wraz z nimi również Państwa ogłoszenia.

Strona internetowa to podstawa - bez niej żaden biznes nie może liczyć na rozwój w perspektywie czasu. Ale sama strona internetowa, bez reklamy, jest jak wielki baner reklamowy, który ktoś przygotował i schował do piwnicy. Strona internetowa potrzebuje reklamy! Dopiero, gdy na Twoją stronę trafią Internauci, zacznie ona spełniać swoje funkcje.

Adres internetowy strony w Informatorze Stolicy i ogłoszenie na stronie gazety z linkiem do strony zachęca czytelników do zapoznania się z Waszą firmą.

Ponieważ znaleźli się Państwo na moim ogłoszeniu oznacza to że jesteście zainteresowani tematem reklamy.

Na obecną chwilę zachęcam do reklamy w regionalnej warszawskiej gazecie Informator Stolicy.

Czekam na kontakt w celu omówienia szczegółów.

Pozdrawiam Janek

czekam na pytania.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 17.01.2017 13:22
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 510894
Rubryka ogłoszenia: Wynajem powierzchni reklamowych
Widea (0)
 
Zdjęcia (2)
 
Stań się wyjątkowym przy pomocy reklamy w gazecie. - Zdjęcie nr 1Stań się wyjątkowym przy pomocy reklamy w gazecie. - Zdjęcie nr 2
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Adam
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48501126167
Web: jm52.pl/gazeta.php
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Adam
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Wynajem powierzchni reklamowych
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)