Razem 262 411 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Reklama jest stale obecna wokół nas: telewizja, radio, internet, gazety, ulotki, billboardy, plakaty, banery. W skrzynce mailowej tak samo jak i tej tradycyjnej po kilka śmieciowych wiadomości dziennie. Reklamy atakują Cię na ulicy, w pracy, w urzędach, u lekarza, w autobusie, metrze i tramwajach. W Internecie klient poszukuje produktu lub usługi tej którą potrzebuje, w telewizji, radiu, gazecie, ulotkach proponuje mu się produkt lub usługę, którą nie koniecznie potrzebuje ale może mieć. Reklama nakłania innych do mówienia o Waszej firmie aby ją postrzegano taką jaką chcecie żeby była. Jak widać jest dużo kanałów dystrybucji reklamy, świadczy to o dużej potrzebie na tą usługę.

Skuteczność reklamy bardzo mocno podnosi skorzystanie z więcej niż jednego kanału reklamowego, tzn. więcej niż tylko reklama w prasie lub więcej niż same ulotki. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na reklamę jest połączenie reklamy w prasie lokalnej z reklamą Internetową na lokalnych serwisach internetowych. Takie rozwiązanie pozwala na pełne dotarcie do Twoich potencjalnych klientów.

Strona internetowa to podstawa - bez niej żaden biznes nie może liczyć na rozwój w perspektywie czasu. Ale sama strona internetowa, bez reklamy, jest jak wielki baner reklamowy, który ktoś przygotował i schował do piwnicy. Strona internetowa potrzebuje reklamy! Dopiero, gdy na Twoją stronę trafią Internauci, zacznie ona spełniać swoje funkcje.

Ponieważ znaleźli się Państwo na moim ogłoszeniu oznacza to że jesteście zainteresowani tematem reklamy.

Na obecną chwilę zachęcam do reklamy w regionalnej warszawskiej gazecie Informator Stolicy.

Czekam na kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Pozdrawiam jm52.pl

i czekam na pytania.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 16.01.2017 21:02
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 510775
Rubryka ogłoszenia: Wynajem powierzchni reklamowych
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Jak reklamować się w gazecie, żeby mieć dużo klientów. - Zdjęcie nr 1Jak reklamować się w gazecie, żeby mieć dużo klientów. - Zdjęcie nr 2Jak reklamować się w gazecie, żeby mieć dużo klientów. - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jan mac
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48501126167
Web: www.jm52.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika jan mac
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Wynajem powierzchni reklamowych
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)