Razem 262 516 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Oferujemy wynajem zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni reklamowych w nowo budowanej Galerii Kupieckiej ,,Oczko’’. Proponujemy ponad 200 m 2 zewnętrznej powierzchni reklamowej na terenie inwestycji realizowanej w ścisłym centrum miasta Myszkowa, w sąsiedztwie licznych banków, Urzędu Miasta, dworca PKP.

Usytuowanie Galerii Kupieckiej stanowi atrakcyjną bazę miejsc na ekspozycję reklamy zewnętrznej. Przestronne miejsca bezpośrednio widoczne z głównych ulic Myszkowa tj. ulicy Kopernika i Kościuszki gwarantują dotarcie z przekazem do licznych Klientów Galerii, ale także do uczestników ruchu pieszego czy kołowego.

Na terenie Galerii Kupieckiej, pod ekspozycje reklamowe proponujemy nośnik typu pylon w formie ekranu odtwarzającego obraz statyczny lub zapamiętany obraz ruchomy. Na dachu mogą być umieszczane bilbordy o wymiarach nie większych niż 10 m2. Może zostać tam zainstalowanych około 34 bilbordów w rozmiarach 3 x 2,5 m.

Ponadto przewidziano miejsca pod słupy, tablice reklamowe, stojaki obrotowe, nie wyłączając segmentu nośników typu Cityscroll o rozmiarach 3,54x2,47m / dostępny po wcześniejszych uzgodnieniach administracyjnych/ .

Spółka zarządzająca inwestycją oddaje pod zewnętrzne ekspozycje reklamowe także część dachu oraz elewacje budynku, jednakże wykorzystanie każdej z osobna elewacji budynku pod powierzchnie reklamowe nie może przekroczyć 15%.

Inwestor przewiduje także reklamy wewnątrz Galerii Kupieckiej. Umożliwia montaż reklam na balustradach, oddając je do dyspozycji potencjalnym reklamodawcom, w celu umieszczenia na nich bander o wysokość 90 cm i długości 80 m. Do dyspozycji pozostają także ściany wewnętrzne wzdłuż ciągów korytarzowych.

Powierzchnia z zakresie zewnętrznej ekspozycji reklamy podlega ograniczeniom miejskim.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, uchwalonym dla terenu Centrum miasta Myszkowa, przewiduje się zakaz rozmieszczania na budynku reklam wielkoformatowych, przez które rozumie się obiekt reklamowy o powierzchni tablicy reklamowej przekraczającej wymiary 10,00m2 lub wysokości większej niż 5,00m.

Z kolei na elewacjach i dachu budynku Galerii przepisy prawa miejscowego dopuszczają ujednolicone w zakresie wielkości i kształtu tablice reklamowe, inne niż wielkoformatowe. Ponadto wielkość, kształt, kolorystyka i lokalizacja reklamy na elewacji i dachu musi być dostosowana i wkomponowana w jej architektoniczny wystrój.

Inwestor proponuje zawarcie umowy wynajmu powierzchni reklamowych na czas nieokreślony z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia.

Preferuje najemcę zainteresowanego kompleksową obsługą powierzchni reklamowej na terenie Galerii Kupieckiej. Jednakże zaprasza także do współpracy indywidualnych najemców .

Zainteresowanych prosi o kontakt e-mailowy lub telefoniczny :

„Domene” Sp. z o.o. z siedzibą Lublińcu , ul. Sądowa 1

Joanna Król

Dyrektor ds. kluczowych klientów

e-mail : j.krol@oczko.com.pl

mobile : + 48 666 040 763

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 20.08.2010 18:04
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 130776
Rubryka ogłoszenia: Wynajem powierzchni reklamowych
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: joanna (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48666040763
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Wynajem powierzchni reklamowych Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Wynajem powierzchni reklamowych
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)