Razem 261 825 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
18.05.2018 14:35

Kancelaria prawna prowadzona przez adwokata Maksymiliana Bergtrauma zajmuje się reprezentowaniem interesów Klientów prywatnych, jak również przedsiębiorców. Dzięki zdobytej przez lata wiedzy oraz szerokiemu doświadczeniu w sprawach sądowych i pokrewnych, jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość usług niezależnie od dziedziny prawa, etapu postępowania oraz skomplikowania sprawy.

Kancelaria adwokacka zajmuję się oceną umów przed ich zawarciem oraz sporządzaniem dokumentacji dostosowanej do potrzeb konkretnego stanu faktycznego.

Nasza kancelaria zajmuję sporządzaniem m.in. umów deweloperskick, umów B2B i regulaminamów sklepów internetowych.Dzięki szerokiej znajomości prawa i wieloletniemu doświadczeniu wskazujemy korzystne zmiany i sygnalizujemy zagrożenia, które mogą zaszkodzić interesom naszego klienta. Na życzenie możemy ocenić także skutki umów, które już zostały zawarte. Opiniujemy umowy o współpracy, świadczeniu usług, leasingu, na zawarcie kredytu konsumenckiego, sprzedaży, najmu, dzierżawy i wielu innych.

Oferujemy fachową pomoc prawną z zakresu prawa karnego na terenie Jeleniej Góry i okolic. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz znajomości przepisów prawa karnego jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom w trudnej sytuacji, jaką jest udział w postępowaniu karnym. Świadczymy usługi jako obrońcy oskarżonych i podejrzanych w sprawie karnej na każdym jej etapie, a w szczególności bierzemy udział w przesłuchaniach, sporządzamy pisma, w tym wnioski dowodowe, opracowujemy koncepcję postępowania w konkretnej sytuacji, a także występujemy przed sądem.

Nasi pracownicy z kancelarii w Jeleniej Górze, zawsze chętnie Państwu pomogą w obszarach związanych z relacjami umownymi (tzw. zobowiązania), prawem rzeczowym (np. związane z prawem własności) oraz prawem spadkowym (czyli związane z dziedziczeniem). Nasza pomoc może polegać na udzieleniu porady prawnej, sporządzeniu lub analizie umowy, negocjacjach z kontrahentem czy sporządzeniu opinii prawnej, kompleksowym przeprowadzeniu procesu sądowego.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 18.05.2018 14:35
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 590342
Rubryka ogłoszenia: Usługi prawnicze
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Maksymilian Bergtraum (niezarejestrowany)
Województwo: Dolnośląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48792260882
Web: adwokat.jgora.pl/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Usługi prawnicze Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Usługi prawnicze
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)