Razem 262 588 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
26.09.2017 11:56

Negocjujemy wszelkie umowy, między innymi kredytowe, leasingowe, kupna i sprzedaży, uczestniczymy w rozmowach biznesowych w celu osiągnięcia jak najlepszych porozumień finansowych. Posiadamy duże doświadczenie oraz zaplecze merytoryczne.

Czy wiesz, że każdą umowę można negocjować? Nawet jeżeli zgodziłeś się już na określone warunki, to można je zmienić i domagać się jak najkorzystniejszej dla siebie opcji.

Tym się właśnie zajmujemy-prowadzimy mediacje, mające na celu doprowadzić do porozumienia między stronami, tak aby wszyscy byli usatysfakcjonowani.

Prezentując na najprostszych przykładach: Jeżeli masz kredyt w banku, w każdej chwili możesz go negocjować, nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo można obniżyć jego koszt i zmniejszyć oprocentowanie. Kolejnym przykładem są zadłużenia-prowadzisz przedsiębiorstwo i wyniku nieprzychylnych zdarzeń masz problemy finansowe i nie jestes w stanie spłacać zobowiązań, nic straconego, z każdej opresji da się wybrnąć, bez utraty firmy czy pogorszenia stosunków ze wspólnikami i przedsiębiorcami.

Nawet w codziennych sytuacjach mediacje mają zastosowanie-warto i można negocjować wszelkie umowy np. podczas kupna samochodu z salonu, mieszkania bądź sprzętu dla firmy.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 26.09.2017 11:56
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 557587
Rubryka ogłoszenia: Usługi prawnicze
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Skutecznie obniżamy długi i kredyty - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna Mediacje
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48535341818
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Anna Mediacje
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Usługi prawnicze
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)