Razem 262 516 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Potrącenia pieszych na polskich drogach nie należą niestety do rzadkości. Takie zdarzenia bardzo często dotyczą osób małoletnich, w tym również dzieci do 13 roku życia. Oczywiście niejednokrotnie wiążą się z tym bardzo poważne konsekwencje zdrowotne w postaci ciężkich obrażeń, a czasem nawet śmierci dziecka. Jeżeli dziecko potrącone przez samochód dozna obrażeń fizycznych lub psychicznych, to może dochodzić odszkodowania z OC tego pojazdu, nawet jeżeli kierowca nie ponosi winy za wypadek. W przypadku gdy wypadek skutkuje śmiercią dziecka, zadośćuczynienia mogą dochodzić najbliżsi członkowie jego rodziny.

Pomimo tego, że odpowiedzialność zakładów ubezpieczeń za naprawę szkód poniesionych przez potrąconych pieszych, wynika z odpowiednich przepisów, bardzo często zdarzają się sytuacje, w których ubezpieczyciele zaniżają wypłacane odszkodowanie za potrącenie dziecka , doszukują się przyczynienia tam gdzie go nie ma, lub też bezzasadnie odmawiają wypłaty świadczeń, pomimo oczywistych przesłanek do ich wypłaty. Odsyłają one poszkodowanych na drogę sądową, wiedząc, że jest to skuteczny sposób na zniechęcenie ich do starań o należne odszkodowanie. W przypadku jednak, gdy potrącone dziecko reprezentowany jest przez profesjonalnego pełnomocnika, ubezpieczyciele bardzo często wydają korzystniejsze decyzje. Wiedzą bowiem, że taki pełnomocnik nie zawaha się skierować sprawę na drogę sądową.

Kancelaria Effect prowadzi dużą ilość spraw o odszkodowania komunikacyjne, w tym również o odszkodowanie za potrącenie pieszego i wypłacane odszkodowanie za potrącenie dziecka . Kancelaria Effect uzyskuje dla swoich Klientów zadośćuczynienie za doznaną krzywdę, zwrot kosztów związanych z leczeniem i rehabilitacją, a także opieką sprawowaną przez osoby trzecie (w tym również przez osoby najbliższe) i adaptacją mieszkania stosownie do nowych potrzeb, a także zwrot kosztów dojazdów do placówek medycznych. Specjalizujemy się również w uzyskiwaniu zadośćuczynienia w związku ze śmiercią osoby najbliższej w wyniku potrącenia przez samochód.

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usług Kancelarii Effect w zakresie uzyskania odszkodowania za wypadek dziecka, prosimy o kontakt zwrotny. Bezpłatnie przeanalizujemy każdą sprawę i ocenimy możliwość dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. A jeśli zdecydują się Państwo by skorzystać z naszych usług, to wywalczymy najwyższe odszkodowanie.

Nasza Kancelaria Odszkodowawcza jest z Krakowa, lecz skutecznie prowadzimy sprawy na terenie całego kraju.

Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Effect S.C.

Odszkodowania Kraków

Zapraszamy także do polubienia naszego profilu na Facebook.com oraz strony firmowej Google+. Znajdą tam Państwo najświeższe informacje o nowościach w naszej ofercie oraz wiele ciekawostek związanych z branżą odszkodowawczą oraz windykacyjno – prawną.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 11.04.2017 17:05
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 506025
Rubryka ogłoszenia: Usługi prawnicze
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Odszkodowanie za potrącenie dziecka przez samochód - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Kancelaria Effect - Windykacja, Odszkodowania
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48126311451
Telefon 2: +48690453226
Web: www.wypadek-dziecka.pl/potracenie-dziecka-idacego-pieszo.htm
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Kancelaria Effect - Windykacja, Odszkodowania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Usługi prawnicze
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)