Razem 263 379 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Doradztwo prawne

Znać ustawy, nie znaczy trzymać się ich słów, lecz rozumieć ich sens.

www.resh.ugu.pl

Grupa Doradcza RESH

tel.: 693 873 473 (całodobowy),

e-mail: resh@autograf.pl

Prawo procesowe. Specjalizujemy się w prowadzeniu procesów przed sądami w szczególności w sprawach cywilnych, gospodarczych, administracyjnych i karnych. Specjalizację procesową łączymy ze specjalizacją w zakresie postępowań egzekucyjnych.

Prawo cywilne. Naszą specjalizacją jest prawo zobowiązań ze szczególnym uwzględnieniem umów cywilnoprawnych, prawo rzeczowe i spadkowe. Wypadki i inne zdarzenia będące źródłem roszczeń odszkodowawczych i o zadośćuczynienie stanowią szczególną specjalizację.

Prawo karne. Prawo karne w szczególności związane z obrotem gospodarczym jest objęte naszą specjalizacją tak w zakresie proceduralnym jak i materialnoprawnym.

Prawo rodzinne jest naszą specjalizacją, w szczególności w zakresie dotyczącym rozwodów oraz roszczeń alimentacyjnych. Pomocy prawnej udzielamy w tym zakresie także na podstawie prawa kanonicznego.

Prawo gospodarcze w tym prawo handlowe ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek jest jedną z kilku dziedzin prawa, które stosujemy w bieżącej codziennej praktyce w szczególności w związku z organizacją, tworzeniem a następnie przekształcaniem spółek prawa handlowego. Jest nam znana z praktyki problematyka przekształcania spółek tak osobowych jak i kapitałowych.

Prawo przewozowe jest jedną ze specyfikacji RESH. W codziennej naszej praktyce stosujemy prawo przewozowe wraz przepisami transportowymi w szczególności na trasach krajowych i zagranicznych i w zakresie przesyłek typowych i ponadgabarytowych.

Prawo rzeczowe jest naszą specyfikacją w szczególności w zakresie obrotu nieruchomościami.

Prawo podatkowe w związku ze specjalizacją w dziedzinie prawa cywilnego w tym spadkowego i rodzinnego świadczymy pomoc prawną w zakresie prawa podatkowego spełniając oczekiwania Klientów kompleksowości pomocy prawnej.

Prawo pracy. Tak w zakresie indywidualnego prawa pracy jak i zbiorowego prawa pracy jest specjalizacją RESH. W zakresie prawa pracy udzielamy konsultacji i porad prawnych, sporządzamy opinie prawne, reprezentujemy pracowników i pracodawców przed sądami i Państwową Inspekcją Pracy.

pomoc prawna, ochronę prawną, ochrony prawnej, prawo budowlane, prawo cywilne, prawne forum, adwokat lublin, prawo pracy, prawo prawne, prawa rodzinne, rozwody, prawo spadkowe, adwokaci, radca prawny, adwokat, prawnicy, porady, obsluga prawna, radcy prawni, kancelaria adwokacka, doradca prawny, kancelaria radcy prawnego, odszkodowania, kancelaria prawna, kancelarii prawnej, kancelarie prawne

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 09.08.2013 17:43
Cena: 50 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 303707
Rubryka ogłoszenia: Usługi prawnicze
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: resh (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48693873473
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Usługi prawnicze Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Usługi prawnicze
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)