Razem 263 799 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Bestpolisa to firma, która od długiego czasu zajmuje się zawodowym świadczeniem usług z przedziału wielu różnych ubezpieczeń na najlepszym możliwym poziomie. Troszcząc się nie tylko o Państwa zadowolenie, ale też bezpieczeństwo Państwa, Państwa bliskich oraz dobytku opracowaliśmy najbardziej atrakcyjną ofertę obejmującą różne ubezpieczenia. Zapraszamy do osobistej wizyty w naszym biurze lub do kontaktu telefonicznego. Nasi profesjonaliści w trakcie rozmowy dokładnie rozpoznają Państwa oczekiwania i zaproponują najbardziej korzystne dla Państwa ubezpieczenie.

W naszej ofercie znajdują się:

- ubezpieczenia firmy

- ubezpieczenia domu

- ubezpieczenie mieszkania

- ubezpieczenie samochodu

Jesteśmy firmą, która proponuje wszystkie możliwe rodzaje ubezpieczeń. Gwarantujemy zarówno ubezpieczenia osób prywatnych, jak i firm, przykładowo oc działalności gospodarczej. Jeżeli potrzebują Państwo ubezpieczenia domu lub ubezpieczenia mieszkania, przygotujemy dla Państwa najbardziej korzystną ofertę.

Bestpolisa proponuje usługi wielu towarzystw, jednak naszym priorytetem będzie zawsze opracowanie ubezpieczenia perfekcyjnie dopasowanego do Państwa indywidualnych preferencji. Polecamy naszą ofertę dotyczącą ubezpieczeń komunikacyjnych. Jeśli potrzebują Państwo ubezpieczenia samochodu lub chcą Państwo zmienić firmę ubezpieczeniową, zapraszamy do kontaktu. Nasi agenci przygotują dla Państwa najbardziej korzystną propozycję. Zajmujemy się ubezpieczeniami od wielu lat, dlatego posiadamy duże doświadczenie.

Oferujemy bardzo korzystne i konkurencyjne ceny. Przygotowaliśmy również wyselekcjonowane oferty promocyjne, m.in. na ubezpieczenie auta w pakiecie z ubezpieczeniem mieszkania. Zapewniamy również duże zniżki. Bez przerwy służymy całościową pomocą w zakresie wszelkiego typu ubezpieczeń, ponieważ dbamy o Państwa komfort i pragniemy, aby byli Państwo usatysfakcjonowani nie tylko z usług naszej firmy, ale także z ubezpieczenia, na które się Państwo zdecydują.

bestpolisa.pl

Al. Komisji Edukacji Narodowej 94 lok. U3

02-777 Warszawa

tel. 22 448 12 33

E-mail: bok@bestpolisa.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 20.04.2016 09:35
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 464204
Rubryka ogłoszenia: Ubezpieczenie
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Bestpolisa.pl - Ubezpieczenia komunikacyjne, domu i firmy - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: bestpolisa9
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: bestpolisa.pl/ubezpieczenia/ubezpieczenie-mieszkania
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika bestpolisa9
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ubezpieczenie
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)