Razem 262 832 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Samochody-Rzeszow.pl to wypożyczalnia samochodów działająca od 2011 roku. Przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie oraz szerokie grono zaufanych klientów w pełni zadowolonych z świadczonych przez nas usług. Flota samochodów jest wciąż rozwijana i uaktualniana, dzięki czemu do klienta trafiają samochody wyłącznie nowe, czyste oraz z pełnym ubezpieczeniem OC i AC. Dysponujemy autami różnych klas z silnikiem diesla lub benzynowym. Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy szereg dodatkowego wyposażenia co pozwala nam idealnie dostosować auto do wszystkich potrzeb klienta. Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie klienta z udzielanych przez nas usług. Nasi klienci są dla nas najważniejsi.

Świadczymy usługi najmu pojazdów w różnych lokalizacjach, głównie na lotnisku w Jasionce, w okolicach dworca PKP oraz w innych miejscowościach na terenie całego województwa. Podstawiamy i odbieramy zarezerwowany samochód w dogodnym dla klienta miejscu. To co nas wyróżnia z pośród innych wypożyczalni to gwarancja konkurencyjnych cen oraz błyskawiczna rezerwacja, którą można dokonać telefonicznie lub na oficjalnej stronie samochody-rzeszow.pl.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 07.12.2015 12:22
Cena: 99 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 441699
Rubryka ogłoszenia: Przeprowadzki, transport
Widea (0)
 
Zdjęcia (2)
 
Samochody-Rzeszow.pl wypożyczalnia samochodów - Zdjęcie nr 1Samochody-Rzeszow.pl wypożyczalnia samochodów - Zdjęcie nr 2
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Paweł Wota
Województwo: Rzeszów (Podkarpackie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48667567333
Web: www.samochody-rzeszow.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Paweł Wota
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przeprowadzki, transport
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)