Razem 258 717 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Nasze Taxi bagażowe na rynku transportowym działa już od prawie 10 lat. Specjalizujemy się w transporcie bagażowym na terenie Szczecina a także całego kraju. Usługi , które świadczymy kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i do firm oraz większych przedsiębiorstw.

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętym transportem miejskim oraz krajowym. W momencie podjęcia przez Państwa decyzji o współpracy mają Państwo pewność, że mienie nam powierzone przetransportujemy bezpiecznie i terminowo. Ofertujemy usługę „jednego zlecenia” jak i podejmujemy się dłuższej współpracy z firmami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego też dobieramy właściwą bagażówkę pod względem: ciężaru ładunku, rodzaju przewożonego towaru oraz sposoby załadunku i wyładunku.

Naszymi bagażówkami świadczymy usługi o ładowności do 3,5t masy całkowitej. Nasze taxówki bagażowe przystosowane są do dalekich i krótkich tras. Standardem jest nawigacja GPS oraz doświadczenie kierowcy.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 03.08.2015 18:08
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 421404
Rubryka ogłoszenia: Przeprowadzki, transport
Widea (0)
 
Zdjęcia (7)
 
Bagażówki Szczecin - Centrum i Prawobrzeże - Zdjęcie nr 1Bagażówki Szczecin - Centrum i Prawobrzeże - Zdjęcie nr 2Bagażówki Szczecin - Centrum i Prawobrzeże - Zdjęcie nr 3Bagażówki Szczecin - Centrum i Prawobrzeże - Zdjęcie nr 4Bagażówki Szczecin - Centrum i Prawobrzeże - Zdjęcie nr 5Bagażówki Szczecin - Centrum i Prawobrzeże - Zdjęcie nr 6Bagażówki Szczecin - Centrum i Prawobrzeże - Zdjęcie nr 7
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Paweł Kusiak
Województwo: Szczecin (Zachodniopomorskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48535877284
Web: www.tran-sport.szczecin.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Paweł Kusiak
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przeprowadzki, transport
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)