Razem 251 485 ogłoszeń !
OFERUJę
27.07.2015 12:18

Agencja Zatrudnienia Helvetia Sp. z o.o.( nr cert. 4631) poszukuje dla swojego szwajcarskiego klienta z branży logistycznej pracowników na stanowisko:

Kierowca- kurier

Miejsce pracy: Szwajcaria, Zurich

Praca polega na dostarczaniu przesyłek pocztowo-kurierskich na terenie Zurichu i okolic.

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie samochodu(do 3,5t)

• Dostarczanie przesyłek pod adres na terenie Zurichu i okolic,

• Kontakt z klientem, potwierdzenie odbioru przesyłki

Wymagania:

• Doświadczenie jako kurier w firmach transportowych(warunek konieczny)

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego(warunek konieczny)

• Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu min. 5 lat

• Umiejętność szybkiego rozeznania się w topografii miasta, gminy i wsi

• Dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz i na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

• Pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Opiekę polskiego koordynatora

• Zakwaterowanie na terenie Szwajcarii

CV prosimy kierować na adres e-mail: d.wal@personnel-international.pl

Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Rekrutację prowadzą biura w Gliwicach, Bydgoszczy oraz Zielonej. Górze!

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)

Data: 27.07.2015 12:18
Cena: 1 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 420252
Rubryka ogłoszenia: Przeprowadzki, transport

Zdjęcia (1)

Kierowca- kurier { Szwajcaria, Zurich } - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna Makiela (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Ogłoszeniodawca nie podał swojego adresu e-mail, kontaktuj się z nim telefonicznie, za pomocą ICQ lub inną drogą, którą tutaj podał.
Telefon: +4848324419150
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przeprowadzki, transport Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przeprowadzki, transport