Razem 251 751 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Przeprowadzka tuż tuż, a Ty jeszcze nie masz pewności jak to zrobić lub jaką firmę wybrać? Spokojnie, NIE pomożemy Ci i doradzimy.

Zanim gdziekolwiek zadzwonisz, na prawdę warto poznać kilka podstawowych informacji.

Większość firm (również NASZA), proponuje najczęściej dwa podstawowe rodzaje przeprowadzek:

KOMPLEKSOWA

Co to znaczy i jak to wygląda?. Po ustaleniu szczegółów w ustalonym terminie przeprowadzki, na ustaloną godzinę, przyjedzie ekipa z samochodem. Zabezpieczy meble i wyniesie z domu, mieszkania czy biura. Następnie załaduje do samochodu, przewiezie i wniesie do lokalu pod wskazanym adresem, oraz ustawi w wybranych przez Ciebie miejscach. Nie ma potrzeby pakować ani zabezpieczać mebli, dobra ekipa zrobi to za Ciebie.

Jeśli zaistnieje potrzeba demontażu czy też montażu mebli, bo nie da się ich wynieść w całości (jak np. szafy w zabudowie) to również nie musisz się przejmować.

Co do przedmiotów drobnych jak naczynia, książki i wszystkie graty uzbierane przez lata, to, co prawda klienci najczęściej wolą zapakować je sami, ale warto wiedzieć, że każda dobra firma, oferuje także opcję z zapakowaniem i wypakowaniem.

PRZEPROWADZKA "ZRÓB TO SAM"

To nic innego jak wynajęcie odpowiedniego samochodu z kierowcą. Ta opcja jest, co prawda sporo tańsza niż przeprowadzka kompleksowa, jednak zabezpieczanie, przenoszenie i załadunek oraz rozładunek całego mienia, pozostaje po Twojej stronie.

Możesz zaoszczędzić, ale zastanów się czy masz silnych i odpowiedzialnych znajomych do noszenia. Jeśli więc szukasz sporych oszczędności i masz pewność, że dasz sobie radę ze znoszeniem to jest to opcja odpowiednia dla Ciebie.

ILE TO KOSZTUJE?

Ile firm, tyle rodzajów wyceny, choć tak na prawdę dobre firmy oferują zbliżony poziom cen i końcowe koszty przeprowadzki są bardzo podobne u wszystkich. U nas to Ty możesz zadecydujesz, jaką metodę wyceny wybierasz.

WYCENA OD CAŁOŚCI - podajesz dokładnie, co masz do przewiezienia, skąd i dokąd a my wyceniamy usługę z góry.

CENA NA GODZINY - orientacyjnie określ, co potrzebujesz przetransportować, my podpowiadamy ile osób, oraz jaki samochód będą potrzebne i zaproponujemy stawkę godzinową za pracę ekipy z samochodem.

PRZYKŁADOWE CENY? PROSZĘ BARDZO:

W opcji KOMPLEKSOWEJ z zabezpieczaniem i znoszeniem na terenie Rzeszowa:

*przewóz łóżka lub szafy 110-150 zł (w zależności od pięter i możliwości podjazdu),

*mała kawalerka (bez kuchni) 200-350 zł

*mieszkanie 2 pokoje 350 - 500 zł

*mieszkanie 3 pokoje + kuchnia 850 - 1500 zł

Ile kosztuje samo przewiezienie (BEZ NOSZENIA)?

*łóżko, szafę lub lodówkę, albo po prostu kilka drobnych przedmiotów (na terenie Rzeszowa), przewieziemy już od 50 zł!!! Jeśli są to obrzeża Rzeszowa 60-80zł.

*większa ilość mienia 50-60zł/godzinę (minimum 2 godziny) - Wielu klientów pyta mnie, dla czego liczycie min. 2 godziny... Odpowiedź jest prosta, dla Państwa BEZPIECZEŃSTWA i WYGODY!

Mieliśmy kiedyś sytuację, że klient wbiegał z rzeczami na auto tak szybko (chciał zaoszczędzić), że skończyło się skręceniem nogi! Drodzy Państwo BEZPIECZEŃSTWO przy każdej pracy to podstawa! Masz więcej rzeczy do przewozu? Zrób to na spokojnie i ostrożnie i nie szukaj oszczędności na siłę.

(*Są to orientacyjne ceny netto i obowiązują Pon-Pt 07:00-16:00, Sob 07:00-13:00. Szczegółową i wiążącą ofertę przedstawiamy indywidualnie).

Mam nadzieję, że moja pomoc okaże się pomocna podczas, wyboru rodzaju przeprowadzki oraz firmy do jej wykonania. Jeśli chcesz dodatkowo zobaczyć jak to wygląda w rzeczywistości OBEJRZYJ krótki film o naszej pracy, to tylko 2 minuty, a zobaczysz więcej niż inni: https://www.youtube.com/watch?v=NOhjMFejx-A

PAMIĘTAJ: DOBRA i PROFESJONALNA firma nie boi się pytań i potrafi doradzić, kiedy klient nie wie, co zrobić. Masz wątpliwości? Coś Cię interesuje?

Zapytaj a JA zrobię wszystko by wyjaśnić, wszelkie niezrozumiałe kwestie, oraz przedstawić możliwie najkorzystniejszą ofertą. Pełna oferta firmy oraz referencje i szczegóły współpracy, dostępne są na naszej stronie i portalach partnerskich.

Dziękuję za zapoznanie się z ofertą i zapraszam do kontaktu:

Mariusz Piliszko,

gsm: 785 645 341

email: biuro@marioexpress.pl

MARIO EXPRESS - Transport i Przeprowadzki Rzeszów.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 06.01.2015 11:39
Cena: 1 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 382124
Rubryka ogłoszenia: Przeprowadzki, transport
Widea (0)
 
Zdjęcia (2)
 
Chcesz mieć PEWNOŚĆ,  że Twoja przeprowadzka będzie UDANA? - Zdjęcie nr 1Chcesz mieć PEWNOŚĆ,  że Twoja przeprowadzka będzie UDANA? - Zdjęcie nr 2
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Mariusz (niezarejestrowany)
Województwo: Rzeszów (Podkarpackie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przeprowadzki, transport Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przeprowadzki, transport
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)