Razem 263 728 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Pionierem pożyczek pomiędzy osobami w Internecie

Jedyne prawdziwe kredyty aktor między osobami jest Orabank społeczeństwo pod nadzorem ACPR (Prudential organ kontroli oraz rozdzielczość) i AMF (AMF) od roku 2011. Najwyraźniej przywódcy są jednakowo oglądał bankierów.

Firma nie jest instytucją kredytową, ale raczej jako pośrednik pomiędzy inwestorów i kredytobiorców. Z jednej strony inwestorzy chcą umieścić swoje pieniądze z otrzymania odsetek i odzyskiwania kapitału miesięcznie, pozostałe osoby muszą pożyczać.

Pieniądze zainwestowane pozostaje w systemie, a nie jest wykorzystywany do gry na rynkach finansowych dla przedsiębiorców, którzy już dawno stracili poczucie rzeczywistości. To nadaje się do pana All-the-world przeprowadzić własny projekt, a nie do dużych międzynarodowych korporacji, aby przenieść się w kraju wschodzącego pretekstem, że mniej jest produkowany tam.

Każdy jest traktowany w tej samej łodzi: stawki są takie same dla wszystkich użytkowników, a także wszystkich inwestorów sfinansowanie wszystkich wnioskodawców. Jest to system, który prowadził założycieli używać terminu współpracy kredytu.

Kredytobiorców skorzystać TEG mniej niż to, co oferuje tradycyjny bank pożyczki osobiste, a inwestorzy czerpią znacznie wyższy zwrot niż ubezpieczenia na życie, a nawet inwestycji w REIT. Wady jakichkolwiek spłat są pokrywane przez złożenie pieniędzy w wysokości 1% kwoty odsetek zapłaconych do konkretnego konta. System przypomina dzielenia ryzyka, które są precyzyjnie odzwierciedlone w SCPI.

Okresy zapadalności są 2 lata, 3 lata, 4 lata lub 5 lat oraz kalkulator spłaty jest dostępny na stronie internetowej. Tylko zdolność kredytową wnioskodawcy są akceptowane, a inwestorzy nie mogą angażować swój kapitał, dopóki nie odpowiadają rzeczywistym popytem. Firma płaci biorąc nieuniknione opłat manipulacyjnych i przekazuje wszystkie spłat dokonanych przez kredytobiorców.

Najlepszy ze wszystkich, ubezpieczenie kredytu obejmujące śmierć i utratę niezależności są dostępne aż do 65. roku kredytobiorców. Nie ma nawet gwarancji, że utrata pracy może zapisać się do 55 roku życia.

orabanktop12@gmail.com

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 30.03.2016 05:19
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 460551
Rubryka ogłoszenia: Pożyczki, hipoteki
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Pionierem pożyczek pomiędzy osobami w Internecie - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: orabank (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pożyczki, hipoteki Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pożyczki, hipoteki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)