Razem 263 215 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
10.02.2016 13:20

KREDYTY FIRMOWE - wiele banków

Prowadzisz firmę, chciałbyś ją rozwinąć, zapewnić jej płynność i prosperowanie na najwyższym poziomie?

Kredyt dla firm to rozwiązanie dla Ciebie.

Kredytów Inwestycyjnych (dla firm) udzielamy dla klientów, którzy chcą sfinansować środki zaliczane do majątku trwałego swojego przedsiębiorstwa czyli np. na inwestycje:

Materialne urządzenia lub budynki

Niematerialne np. wartość które są niematerialne i prawne tj. prawa autorskie i patenty

Finansowe np. papiery wartościowe tj. akcje oraz udziały w innych przedsiębiorstwach.

Kredyt inwestycyjny zostaje udzielony na rachunek kredytu, a skorzystanie z niego polega na realizacji przez bank zleceń płatniczych kredytobiorcy, które oczywiście są ściśle związane z realizacją kredytowanej inwestycji. Mówiąc prościej polega to na okazywaniu faktur, które następnie zostają opłacone na rachunki kontrahentów przez instytucję finansową. Jednak nie we wszystkich sytuacjach sytuacja odbywa się jak wyżej idealnym przykładem jest np. sytuacja gdy zamierzamy wybudować budynek, wtedy to wypłata kredytu rozdzielona zostaje na transze, które to z kolei są uzależnione od właściwego wykorzystania poprzednich udzielonych transz. Bardzo często wykorzystujemy sposób karencji co oznacza, że w tym okresie kredytobiorca zobowiązany jest do spłacania wyłącznie rat odsetkowych. Karencja to nic innego jak odroczenie spłaty kredyt pomijając część odsetkową o której wspomnieliśmy powyżej.

Kredytobiorca, który planuje uzyskanie kredytu inwestycyjnego zobowiązany jest przede wszystkim do przegotowania biznesplanu oraz dostarczenia niezbędnych dokumentów do analizy finansowej. Na podstawie dostarczonych dokumentów będzie możliwa ocena czy klient będzie w stanie spłacić kredyt z bieżących wpływów firmy uwzględniając również w odpowiednim stopniu przychody firmy, mówiąc wprost od naszej sytuacji finansowej zależy to czy decyzja w sprawie naszego wniosku będzie rozpatrzona pozytywnie, czy wręcz przeciwnie.

Należy również pamiętać, że to nie jest jedyna forma finansowania dla firm, istnieje również możliwość sfinansowania inwestycji w środki trwałe na podstawie kredytów obrotowych, lub także na zasadzie kredytów kupieckich czyli zwyczajnego odroczenia terminów płatności naszym kontrahentom. Obydwa sposoby pozwalają nam uniknąć kosztów, które są związane z udzielaniem kredytu, ale mogą również prowadzić do utraty finansowej.

Dla firm oferujemy również udzielnie kredytu obrotowego, ten rodzaj kredytu przeznaczony jest sfinansowanie w twojej firmie zapotrzebowania na kapitał obrotowy. W przypadku kredytu obrotowego wyróżniamy dwa rodzaje tzn.: kredyt obrotowy długoterminowy- jeśli Twoja firma potrzebuje stałego kapitału obrotowego kolejnym rodzajem jest kredyt krótkoterminowy co w praktyce oznacza, że finansowanie kredytem obrotowym jest niezbędne po to aby wypełnić sezonowe niedobory. Jeśli Twoja firma uzyska decyzję pozytywną do wypłacenie kredytu to środki przyznane przez bank zostaną ulokowane na wyodrębnionym rachunku kredytowym, co więcej należy pamiętać, że kredyt obrotowy jest uruchomiony bezgotówkowo na podstawie nieprzeterminowanych faktur czyli dokonywania przelewów na rachunki dostawców. Przy udzieleniu kredytu obrotowego może wystąpić konieczność zastosowania zabezpieczenia np. w postaci weksla, poręczenia lub cesja wierzytelności kontraktowych, które wynikają z umów dostarczenia towarów i wykonania usług, dopiero jeśli okres kredytowania jest większy niż 12 miesięcy stosuje się ustanowienie hipoteki lub zastaw rejestrowy. Następnie po udzieleniu kredytu bank weryfikuje jak został rozdysponowany kapitał obrotowy, bada wskaźniki płynności i rotacji.

Co oferujemy ?

Możliwość wyboru waluty PLN, EUR, USD,

Zaciągnięcie zobowiązania na maksymalnie 10 lat.

Raty miesięczne, kwartalne, półroczne,

Spłatę odsetek miesięcznie lub kwartalnie,

Możliwość skorzystania z 2-letniego okresu karencji w dokonywanych spłatach.

Kredyt dla firm już od4,90%

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.02.2016 13:20
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 451119
Rubryka ogłoszenia: Pożyczki, hipoteki
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Kredyty firmowe - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Paweł Gryźlak (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48662190029
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pożyczki, hipoteki Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pożyczki, hipoteki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)