Razem 263 282 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Pionierem pożyczek typu peer-to-peer w Internecie

Jedynym prawdziwym aktorem kredytów Orabank jest między ludźmi, społeczeństwo pod nadzorem (Urzędu Nadzoru i Prudential Uchwały) ACPR i AMF (AMF) od roku 2011. Najwyraźniej, jego przywódcy są równie monitorowane bankierów.

Firma nie jest instytucją kredytową, ale raczej jako pośrednik pomiędzy inwestorów i kredytobiorców. Z jednej strony inwestorzy chcą umieścić swoje pieniądze wraz z odsetkami i postrzegania kapitału odzysku co miesiąc, inne osoby potrzebują pożyczyć.

Pieniądze zainwestowane pozostaje wewnątrz systemu, i nie jest używany do gry na rynkach finansowych dla przedsiębiorców, którzy już dawno utracili poczucie rzeczywistości. Jesteśmy gotowi do pana All-świecie zrealizować własny projekt, a nie do dużych międzynarodowych korporacji, aby przenieść się w kraju wschodzącego na tej podstawie, że produkt jest tam taniej.

Każdy jest traktowany w tej samej łodzi: stawki są takie same dla wszystkich użytkowników, a wszyscy inwestorzy sfinansowanie wszystkich wnioskodawców. Jest to system, który prowadził założycieli używać terminu współpracy kredytu.

Kredytobiorców korzystać z TEG niższej niż tradycyjny bank oferuje w osobiste pożyczki, a inwestorzy czerpią znacznie wyższy zwrot niż ubezpieczenia na życie, a nawet inwestycji w REIT. Wady jakichkolwiek spłat są objęte kwot depozytowych odpowiadającej 1% odsetek zapłaconych do danego rachunku. System przypomina podziału ryzyka, które są dokładnie odzwierciedlone w SCPI.

Okresy zapadalności są 2 lata, 3 lata, 4 lata lub 5 lat i symulator zwrot jest dostępny na stronie internetowej. Tylko zdolność kredytową wnioskodawcy są akceptowane, a inwestorzy nie mogą angażować swój kapitał tylko wtedy, gdy odpowiadają one rzeczywistym popytem. Firma płaci biorąc nieuniknione opłat administracyjnych i płaci wszystkie spłat dokonanych przez kredytobiorców.

Najlepszy ze wszystkich, ubezpieczenie kredytu obejmujące śmierć i utratę autonomii są dostępne do 65. roku kredytobiorców. Nie ma nawet gwarancji, utraty pracy, które mogą zapisać się do 55 roku życia.

orabanktop12@gmail.com

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 26.11.2015 23:40
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 440052
Rubryka ogłoszenia: Pożyczki, hipoteki
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Pionierem pożyczek typu peer-to-peer w Internecie - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: orabank (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pożyczki, hipoteki Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pożyczki, hipoteki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)