Razem 315 844 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Hale namiotowe Grzymała z Jedwabne (grzymala.eu) oferuje usługi budowlane w zakresie stawiania i produkcji hal namiotowych, stalowych, magazynowych oraz przemysłowych. Hale te są nowoczesną alternatywą dla budynków betonowych. Dzięki halom namiotowym i stalowym można w łatwy i szybki sposób zorganizować dodatkową powierzchnię potrzebną na określony czas. Hale produkowane w naszej firmie są wykonane z lekkiej i jednocześnie wytrzymałej konstrukcji o różnych wymiarach. Stosujemy wysokiej jakości materiały głównie aluminium. Jako producent hal gwarantujemy długoletnią satysfakcję oraz jakość wykonanych hal namiotowych, magazynowych oraz stalowych. Nasza firma produkcyjna mieści w Jedwabne, natomiast nasz zakres działalności obejmuje całą Polskę, głównie Warszawę, Białystok i Łomżę. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo wszystkie informacje na temat materiałów i wielkości oferowanych przez nas hal magazynowych, namiotowych i stalowych oraz będą mogli Państwo skorzystać z dostępnego konfiguratora, w celu zaprojektowania własnej hali. Na naszej stronie znajduje się również galeria naszych prac, którą również warto odwiedzić. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu.
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 24.08.2020 13:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 743350
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (15)
 
Producent hal namiotowych, stalowych i magazynowych-Grzymała - Zdjęcie nr 1Producent hal namiotowych, stalowych i magazynowych-Grzymała - Zdjęcie nr 2Producent hal namiotowych, stalowych i magazynowych-Grzymała - Zdjęcie nr 3Producent hal namiotowych, stalowych i magazynowych-Grzymała - Zdjęcie nr 4Producent hal namiotowych, stalowych i magazynowych-Grzymała - Zdjęcie nr 5Producent hal namiotowych, stalowych i magazynowych-Grzymała - Zdjęcie nr 6Producent hal namiotowych, stalowych i magazynowych-Grzymała - Zdjęcie nr 7Producent hal namiotowych, stalowych i magazynowych-Grzymała - Zdjęcie nr 8Producent hal namiotowych, stalowych i magazynowych-Grzymała - Zdjęcie nr 9Producent hal namiotowych, stalowych i magazynowych-Grzymała - Zdjęcie nr 10Producent hal namiotowych, stalowych i magazynowych-Grzymała - Zdjęcie nr 11Producent hal namiotowych, stalowych i magazynowych-Grzymała - Zdjęcie nr 12Producent hal namiotowych, stalowych i magazynowych-Grzymała - Zdjęcie nr 13Producent hal namiotowych, stalowych i magazynowych-Grzymała - Zdjęcie nr 14Producent hal namiotowych, stalowych i magazynowych-Grzymała - Zdjęcie nr 15
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Hale namiotowe, stalowe i magazynowe - Grzymała
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: grzymala.eu
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Hale namiotowe, stalowe i magazynowe - Grzymała
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)