Razem 313 875 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Ozon jest powszechnie zanany jako wysoce skuteczny neutralizator zapachów, pod warunkiem jednak, że obszar, który ma być poddany działaniu ozonem musi być zamknięty dla ludzi i zwierząt.

Dlatego właśnie w NASA zainicjonowano badania nad rozwiązaniem użycia ozonu w przestrzeni kosmicznej. Naukowcy pracowali nad metodą ozonowania utrzymującą jego skuteczność oczyszczania powietrza, w obecności ludzi.

Intensywne testy i badania naukowe wykazały, że rodnik ten jest całkowicie nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt. Pozostaje też neutralny na materiały przy stężeniach zbliżonych do ozonu.

Jednocześnie rodnik hydroksylu wykazuje cechy i reakcje podobne do ozonu. Jest zdolny do rozkładu substancji organicznych oraz więcej niż w przypadku ozonu do rozkładu niektórych substancji nieorganicznych. Jest zatem metodą ulepszonego oczyszczania, wyprzedzającą metody z zastosowaniem ozonu.

Szeroki zakres możliwości działania pozwala uznać przewagę hydroksylu nad ozonem, ponieważ łatwiej zapewnić warunkowe minimalne 60% wilgotności, ale móc wykonać oczyszczenie i odświeżenie pomieszczenia bez potrzeby opuszczenia go przez ludzi i zwierzęta.

Cechą niewątpliwie przeważającą działania hydroksylu nad ozonem jest właśnie jego możliwość procesu oczyszczania w czasie zajmowania pomieszczeń przez ludzi i zwierzęta. Dzięki temu zakłady pracy mogą kontynuować swoją pracę bez konieczności organizowania przerwy, minimalizując tym straty.

Kolejną dużą zaletą działania hydroksylu jest możliwość wykonania procesu neutralizacji zapachu w prywatnym domu lub mieszkaniu bez konieczności opuszczania ich przez mieszkańców. Często zdarza się bowiem, że rodzina zwleka z odkażeniem miejsca, w którym żyje ze względu na brak możliwości przeniesienia się z własnego lokum na jedna lub dwie doby. Hydroksyl zapewnia bezpieczne działanie w obecności ludzi, nawet chorych czy alergików.

www.hydroksy.pl

tel. 601 097 401

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 17.09.2020 09:34
Cena: 1 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 643283
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
HYDROKSYL TECHNOLOGIA NASA ODKAŻANIE DEZYNFEKCJA - Zdjęcie nr 1HYDROKSYL TECHNOLOGIA NASA ODKAŻANIE DEZYNFEKCJA - Zdjęcie nr 2HYDROKSYL TECHNOLOGIA NASA ODKAŻANIE DEZYNFEKCJA - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: FIRBAU
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: biuro@firbau.eu
Telefon: +48601097401
Telefon 2: +48338573829
Web: WWW.HYDROKSYL.PL
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy FIRBAU
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)