Razem 314 896 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mojej firmy na ozonowanie pomieszczeń.

Pogoda sprzyjająca infekcjom, zwiększona wilgoć powietrza, regularny kontakt z bakteriami i wirusami, zbiorowe korzystanie z przedmiotów codziennego użytku to sytuacje, w których łatwo o rozwój nieporządanych wirusów i bakterii, których ciężko uniknąć w mieszkaniu, przedszkolu czy gabinecie.

Ozonowanie to bezpieczna procedura dezynfekcji przestrzeni zamkniętych bez użycia środków chemicznych. W 100% skuteczny i pewny. Ozon wykazuje bardzo silne działanie bakteriobójcze, wirusobójcze i grzybobójcze, jednocześnie pozostając całkowicie niegroźny dla ludzi i zwierząt. Dodatkowo jest 50 razy skuteczniejszy i 3000 razy szybszy od chloru.

Ozonowanie zalecane jest wszędzie tam, gdzie człowiek chce oczyścić przestrzeń wokół siebie. Pozwala wyjałowić otoczenie - unicestwić groźne dla ludzi i zwierząt bakterie i/lub wirusy, czy pleśń/grzyby- równolegle całkowicie pozbyć się brzydkich zapachów. Dodatkowo jest to forma całkowicie ekologiczna. Ozon bowiem jest to gaz, który powstaje w środowisku naturalnym. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Jest całkowicie nieszkodliwy dla człowieka i środowiska.

Ozonator, który proponuję wykorzystać w celu odkażenia wnętrza, wystarczy ustawić w centralnym punkcie pomieszczenia na 12 godzin, opuszczając na ten czas lokal, następnie dokładnie przewietrzyć wnętrza i cieszyć się komfortem nieskażonego środowiska bez wirusów i bakterii.

Zalecam wykonanie ozonowania swojego mieszkania, gabinetu czy przedszkola co najmniej raz w roku i zawsze przy okazji przebytej choroby, w rozumieniu, której myślę o chorobach zakaźnych ludzi i zwierząt.

Bardzo ważne jest również podkreślenie, iż ozonowanie mieszkania, gabinetu czy przedszkola sterylizuje jego wnętrze przed niebezpiecznymi dla alergików alergenów takich jak roztocza czy pleśń. Zabieg ten w domu alergika, wykonywany co 6 miesięcy poprawia jakość jego życia, ponieważ całkowicie eliminuje drażniące substancje.

Serdecznie zapraszam do współpracy. Chętnie odpowiem na pytania, oraz przedstawię bardziej szczegółową ofertę.

Wojciech Firla,

Firma FIRBAU

biuro@firbau.eu

tel. 601 097 401

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 26.11.2020 10:35
Cena: 100 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 626780
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (7)
 
ODKAŻANIE DEZYNFEKCJA OZONOWANIE JONIZACJA PLAZMOWA - Zdjęcie nr 1ODKAŻANIE DEZYNFEKCJA OZONOWANIE JONIZACJA PLAZMOWA - Zdjęcie nr 2ODKAŻANIE DEZYNFEKCJA OZONOWANIE JONIZACJA PLAZMOWA - Zdjęcie nr 3ODKAŻANIE DEZYNFEKCJA OZONOWANIE JONIZACJA PLAZMOWA - Zdjęcie nr 4ODKAŻANIE DEZYNFEKCJA OZONOWANIE JONIZACJA PLAZMOWA - Zdjęcie nr 5ODKAŻANIE DEZYNFEKCJA OZONOWANIE JONIZACJA PLAZMOWA - Zdjęcie nr 6ODKAŻANIE DEZYNFEKCJA OZONOWANIE JONIZACJA PLAZMOWA - Zdjęcie nr 7
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Wojciech Firla
Województwo: Cieszyn (Śląskie)
E-mail: biuro@firbau.eu
Telefon: +48601097401
Telefon 2: +48338573829
Web: WWW.FIRBAU.PL
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Wojciech Firla
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)