Razem 306 204 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
16.01.2020 19:39

Luźne podejście do małżeństw i związków to wyznacznik naszych czasów. Dzięki technologiom nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów, a przede wszystkim zdrady są łatwiejsze. Zawdzięczamy im jednak jeszcze coś innego, prostotę ich udowadniania

niewierność posługując się zdobyczami techniki.

Sięganie partnerów po kontakty online i wymiana wiadomości za pośrednictwem portali społecznościowych to sposób na wyrwanie się z monotonii dnia codziennego. Żyjemy w kulturze obrazów, a technologia jest przedłużeniem naszych zmysłów. Za jej pośrednictwem tworzymy więzi, które z czasem mogą stać się trwalsze od rzeczywistych. Nic więc dziwnego, że pierwszym krokiem w momencie pojawienia się podejrzeń o zdradę jest sprawdzenie portali np. Facebook. I Tu wkraczamy my tworząc znajomych wirtualnych a zrazem realnych nakłaniamy do zwierzeń polubieni wymiany uczuć pisanych.

Testerzy wierności doprowadzają ale również sprawdzają czy jesteśmy skłonni do możliwości zdrady. Doprowadzamy w życiu codziennym do rozpadów małżeństw zbierając dowody rozwodowe ale również do powrotów upragnionej osoby która odeszła do innej.

Narzędziem napędzającym dowody zdrady jest jedno z najczęściej eksploatowanych źródeł dotarcia do drugiej osoby, a mianowicie Facebook czy inny portal. Oprócz oczywistych informacji, które są publikowane samodzielnie przez użytkownika, istnieją także te, wydobywane pomimo naszej wiedzy lub oddziaływanie do ich napisania to nasze dzieło.

Firma podsyła testera lub testerkę, uzbrojoną w niebagatelne walory estetyczne oraz pokaźną wiedzę o figurancie. Tester ma za zadanie sprowokowanie figuranta do flirtu i sprawdzenie, czy zaproponuje, aby rozwinąć znajomość w bardziej erotycznym kierunku.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 16.01.2020 19:39
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 624884
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Sprawdzenie Wierności i Uczuć - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Testerzy Wierności
Województwo: Elbląg (Warmińsko-mazurskie)
E-mail: testerzywiernoscizdrada@gmail.com
Telefon: +48507447496
Web: www.sprawdzaniewiernosci.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Testerzy Wierności
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)