Razem 306 205 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Testerzy Wierności Vanessa - Uwodzenie – Zdrada

Zastanawiasz się co się dzieje w twoim małżeństwie lub partnerstwie? Nie masz wytłumaczenia na zachowania i oddalenie się uczuciowe ukochanej osoby?. Twój związek rozleciał się a pragniesz aby druga połowa powróciła do Ciebie?. Pragniesz okazać że nowe partnerstwo ukochanej osoby nie jest dobre?. Pragniesz zdobyć dowody do sprawy rozwodowej o zdradzie drugiej połowy?. Zastanawiasz się nad preferencjami seksualnymi drugiej połowy. Czy po prostu pałasz zemstą?. Pomożemy rozwiać twoje problemy poprzez wykorzystanie Testerów Wierności.

Prowadząc działalność gospodarczą oferujemy umowę oraz pełen wachlarz specjalistów którzy przygotują i przeprowadzą wytyczone cele aby doprowadzić do finalnego rozwiązania. Całokształt składa się z zaangażowania licencjonowanych detektywów (przygotowujących plan działania), testerów i testerek (którzy przeprowadzą tzw. prowokację) oraz fotografów (dokonujących rejestracji działań). Nasze działania nie ograniczają się tylko do realu prowadzone są również w świecie wirtualnym np. przez portal facebook poprzez podstawienie wirtualnej osoby jak i portalu.

Nie jesteśmy prywatnymi osobami oferującymi w internecie tzw. poderwanie ukochanej osoby, czy osobami które można spotkać na trasie samochodowej w okolicach lasów oferujące swoje wdzięki za opłatę. Posiadamy spore grono testerek i testerów wierności wywodzących się z normalnego grona ludzi z preferencjami seksualnymi hetero, homo i biseksualną. Wykorzystując znajomość takich preferencji jak i grona ,miejsc i zachowań takich osób możemy odpowiednio przygotować scenariusz działań. Dodatkowym atutem jest odpowiedni wiek testerów od 18 lat do …, oraz ich wygląd wzrost, uczesanie, kolor skóry jaki również znajomość języków obcych. Wszystkie te atuty klasują nasze działania na czołowych pierwszych miejscach wśród innych podobnych agencjach a nawet przytłaczając je.

Nasze doświadczenie pozwala przelać się na efekty dokumentujące audio-video zdrad i spotkań kochanków. Każde zlecenie opiewa pisemną umową a po jej realizacji otrzymujecie Państwo sprawozdanie pisemne oraz materiały zdobyte w trakcie działań. Całość zdarzenia tak zwanej zdrady jest fotografowana i filmowana, działając jak fotografowie paparazzi jesteśmy w danej chwili i miejscu gdy inni nie dostrzegają ulotnych chwil kochanków. Nasze materiały mogą zostać wykorzystane przy sprawach rozwodowych i stanowią 100% dowód zdrady które respektują sądy jak i adwokaci. Każde zlecenie opiewa pisemną umową a po jej realizacji otrzymujecie Państwo sprawozdanie pisemne oraz materiały zdobyte w trakcie działań.

Działamy na terenie kraju i poza jego granicami, cały zespół to specjaliści do wykrywania i udokumentowania zdrady jak i jej przeprowadzenia, działając z pełnym profesjonalizmem i zachowaniem pełnej dyskrecji. Przed nami nie ukryje się żadna zdrada ponieważ działamy jak paparazzi nie spuszczając celu z oka. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszą Agencją Vanessa gdzie pracownicy biura w trakcie rozmowy określą cenę oraz czas na realizację zlecenia.

testerzy-wiernosci.pl

.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 15.01.2020 15:21
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 620947
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Testerzy Wierności Vanessa Uwodzenie Zdrada dowody rozwodowe - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Testerzy Wierności
Województwo: Pomorskie
E-mail: testerzywiernoscizdrada@gmail.com
Telefon: +48507447496
Web: www.testerzy-wiernosci.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Testerzy Wierności
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)