Razem 311 399 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Testerzy wierności doprowadzamy do zdrady - dowody rozwodowe

Jeśli podejrzewamy ukochanego lub ukochaną o to, że nie jest wobec nas fair, być może warto rozwiązać sprawę poprzez Testerów Wierności. Mieć pewność, że zrobiliśmy wszystko, by uratować związek, na którym nam zależy lub przekonać się do czego jest zdolna ukochana osoba. W przypadku niepodważalnych dowodów lub zbyt wielu wątpliwości czasem lepiej jest od razu zakończyć relację w myśl zasady, że „jak raz zdradził to, zrobi to ponownie”. Lecz aby dać tak jasną odpowiedz należy być tego pewnym a nasze czynności dadzą jasną odpowiedz w tej kwestii.

Weźmy pod uwagę, że tester wierności prowokuje pewne zdarzenia, które bez jego udziału prawdopodobnie pewnie nigdy nie miałyby miejsca. Tester jest osobą przeszkoloną, znającą różne sztuczki, nieraz psychologiczne, które mogą ułatwiać poderwanie „ofiary”.

Testerzy Wierności „Vanessa” to nie tylko sprawdzanie psychiki osoby w kierunku zdrady czy swawolnych poczynań w stosunku do innych osób kobiet czy mężczyzn. Nasze czynności doprowadzają również do typowej zdrady bo tego oczekują nasi zleceniodawcy. Działamy psychologicznie jak i również poprzez doznania wzrokowe aby zauroczyć wyglądem jaki rozmową osobę w stosunku do której wykonywane jest zlecenie. Ma to na celu doprowadzić do pewnych zachowań jak i czynności aby nasze czynności zakończyły się powodzeniem. Wiele osób prywatnych oferuje takie usługi lecz kończy się to pobraniem należności i zniknięciem delikwenta.

Cena 1800 zł dotyczy sprawdzenia trzydziestodniowego za pośrednictwem konta np. na Facebook, cena nie odnosi się do sprawdzenia związku w realu.

Pracownicy Biura odpowiedzą na wszelkie pytania telefoniczne jak i mailowe z którego można skorzystać odwiedzając naszą stronę.

testerzy-wiernosci.pl

.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 27.11.2019 11:35
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 620658
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Testerzy wierności doprowadzamy do zdrady - dowody rozwodowe - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Testerzy Wierności
Województwo: Piotrków Trybunalski (Łódzkie)
E-mail: testerzywiernoscizdrada@gmail.com
Telefon: +48507447496
Web: www.testerzy-wiernosci.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Testerzy Wierności
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)