Razem 311 315 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
08.09.2019 09:19

Testerzy Wierności Polska

Testujemy wierność partnerską jak i małżeńską, nie ograniczając się do podstawowego sprawdzenia ale również do przeprowadzenia prowokacji i doprowadzenia do zdrady. Pracownicy prowokują do umówienia się na spotkania w trakcie których poprzez odpowiednią rozmowę jak i gesty testują wierność bliskiej osoby, w szczególnych wypadkach doprowadzają do zbliżeń.

Każdy związek przeżywa kryzys i zadajemy sobie pytanie czy jest druga osoba, czy jest możliwość że nasza ukochana osoba jest skłonna do zdrady. W nie tak dawnych czasach proszono o pomoc znajomą osobą, która miała sprawdzić przypuszczenia. Wielokrotnie kończyło się to nie sprawdzeniem lecz nową miłością dwojga ludzi. Testerzy Wierności nie zakochują się, są dobierani odpowiednio pod każde zlecenie biorąc Państwa wskazania wyglądu jak i opisu charakterystyki osoby testowanej. Pracownicy naszej firmy opracowują plan działania oraz typują miejsce wykonania zlecenia od siłowni, sklepu spożywczego czy miejsca pracy figuranta.

Czynności nasze mają zaprzeczyć lub przynieść niezbite dowody zdrady które mogą posłużyć przy rozwodzie jak i doprowadzenia do rozejścia się. Wielokrotnie zlecenie dotyczy nowego partnera partnerki byłej ukochanej do której chcielibyśmy wrócić pozbywając się jej nowego towarzystwa. Zdarza się iż w szczególnych przypadkach na specjalne zlecenie Testerzy mogą posunąć się dalej niż wypicie kawy czy drinka z testowaną osobą. Nasze czynności wspierane są przez licencjonowanych detektywów a wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie doświadczenie nabyte w trakcie wykonanych działań.

Wszelkie nasze czynności opisane są na portalu firmy Vanessa Testerzy Wierności, gdzie zamieszczono zakładkę Kontakt do bezpośredniego opisania zagadnienia i przekierunkowania go do naszego biura.

testerzy-wiernosci.pl

.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 08.09.2019 09:19
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 620318
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Testerzy Wierności Polska - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Testerzy Wierności
Województwo: Włocławek (Kujawsko-pomorskie)
E-mail: testerzywiernoscizdrada@gmail.com
Telefon: +48507447496
Web: www.testerzy-wiernosci.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Testerzy Wierności
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)