Razem 313 776 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Testerzy Wierności Testowanie Partnerstwa w Związku

Obcerujesz swojego Partnera Partnerkę i czujesz się zaniepokojony jego podejściem do kobiet czy mężczyzn, obawiasz się zdrady, lub faktu iż ukochana osoba może nie być wierna, sprawdzimy to!. Poprzez Testerów Wierności Vanessa doprowadzimy do sytuacji która jednoznacznie potwierdzi lub odrzuci nurtujące przypuszczenia.

Po zgłoszeniu i przedstawienia szczegółowo tematu zlecenia dobierany jest plan działania jak i jego wykonanie. Szczegółowo dobierani są testerzy wierności do każdego podejścia sugerując się urodą, wiekiem, jak i miejscem podejścia. Same czynności opierają się czasem wykonania od jednego dnia np. na dyskotece, wieczorze kawalerskim do okresu trzydziestu dni. W tym okresie po przedstawieniu podstawowych informacji i przygotowania planu następuje ok trzech podejść do figuranta, pierwsze zapoznawcze, drugie zapraszające na spotkanie prywatne np. tzw. kawę i ostatnie gdzie przeprowadzana jest ostateczna prowokacja.

W trakcie tych podejść testowana osoba poddawana działaniem psychologicznym., w trakcie których wykonywana jest rozmowa raz odpowiednie gesty w celu zainteresowania osobą testującą. Podczas ostatniego podejścia osoba testowana jest proszona o podanie swojego telefonu, propozycji dalszych spotkań oraz nawiązania bliższego związku. Wszelkie czynności wykonywane w trakcie działań są nagrywane i fotografowane co pozwala wykorzystać je w trakcie rozwodu jak i przedstawieniu ich samej zainteresowanej osobie w celu wytłumaczenia jego zachowań.

Ogólnikowy opis działań znajdziecie Państwo na naszej stronie Vanessa Testerzy Wierności . Nasze czynności oparte są na pisemnej umowie, a poprzez funkcjonowania i wykonywania usługi od paru lat możemy zaoferować najniższą cenę wykonania zlecenia.

W intrenecie można napotkać osoby prywatne oferujące swoje wdzięki do tzw. podrywu przestrzegamy przed takimi działaniami ponieważ nie otrzymujecie Państwo żadnej umowy a dodatkowo po opłacie osoby takie zapadają się pod ziemie. Informacje takie uzyskujemy od naszych klientów którzy dali się naciągnąć na ładne fotografie np. tzw. pseudo testerki pobrane ze stron modelek nie mających nic wspólnego z testerami wierności.

Zapraszamy testerzy-wiernosci.pl

.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 20.04.2020 16:29
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 619946
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Testerzy Wierności Testowanie Partnerstwa w Związku - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Testerzy Wierności
Województwo: Gliwice (Śląskie)
E-mail: testerzywiernoscizdrada@gmail.com
Telefon: +48507447496
Web: www.testerzy-wiernosci.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Testerzy Wierności
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)