Razem 254 032 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Krakowski zespół gabinetów psychiatryczno-psychologicznych "Szansa" wykonuje szeroki procedur i porad z obszaru psychoterapii, psychiatrii i psychologii.

W obszarze konsultacji psychiatrycznych wsparcie dotyczy nie tylko leczenia chorób psychicznych, lecz również zaburzeń nastroju i snu, lęków oraz dolegliwości psychosomatycznych. Konsultacje w wielu przypadkach łączą się z terapią farmakologiczną z zastosowaniem leków psychotropowych, działających na centralny układ nerwowy. Za sprawą rozwoju medycyny obecne psychotropy stały się dużo bezpieczniejsze niż starsze preparaty. Rozsądna terapia zedcydowanie zmniejsza ryzyko uzależnień i niepożądanych efektów ubocznych.

Konsultacje psychologiczne dla dzieci i dorosłych ułatwiają rozwiązanie problemów, które nie mają podstaw somatycznych. Dla dorosłych pomoc dotyczy sytuacji długotrwałego negatywnego

samopoczucia, niepokojów i lęków, bezsenności, kłopotów z pamięcią i koncentracją. Z kolei konsultacje dla dzieci mają na celu ustalenie powodów ich problemów i dysfunkcji. Obejmują one wywiad z rodzicami nt. funkcjonowania dziecka a także obserwacji psychologicznej dziecka i standardowych metod badawczych jak np. kwestionariusze i techniki projekcyjne.

Spektrum świadczeń zawiera także psychoterapię indywidualną. Terapia nie dotyczy jedynie porad jak żyć i co robić, ale pozwala wgląd w powody własnego postępowania i osobistych motywacji. Terapia ułatwia zrozumienie samego siebie i stopniową zmianę swoich wzorców postępowania i decyzji.

Terapia rodzin i par często dotyczy sytuacji kryzysowych i daje inną perspektywę na relacje. Wspiera ona również wymianę myśli pomiędzy partnerami i zachęca do pracy nad związkiem. Terapia rodziny uwzględnia wszystkich członków rodziny, którzy są częscią wspólnego systemu. Takie podejście dostarcza holistyczny obraz sytuacji rodzinnej i lepszą terapię.

Badania neuropsychologiczne mają na celu przede wszystkim sprawdzenie stanu osób cierpiących na pogarszającą się pamięć i zauważających pogarszającą się wydolność intelektualną. Przeprowadzany jest wywiad z Pacjentem, a ponadto neuropsycholog sprawdza wyniki wcześniejszych analiz i badań, aby wybrać najlepsze rozwiązania.

Zakres usług gabinetu "Szansa" zawiera także pomoc w kryzysie, pomoc psychodermatologiczną i psychoonkologiczną. Szczegółowe informacje o prowadzonych terapiach i procedurach znajdują się pod adresem gabinetyszansa.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 17.07.2018 10:14
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 597820
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Paweł Kotaś (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: gabinetyszansa.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe usługi Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)