Razem 255 145 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Projektuję strony internetowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jestem w tej branży od dawna skończyłem wiele kursów informatycznych związanych z projektowaniem stron internetowych. Mam dobrą znajomość języków informatycznych HTML i CSS.Wydałem sporo pieniędzy aby zdobyć tę wiedzę zajeło mi to dużo pracy i czasu ale efekty są tego warte.

Dzisiaj posiadam doświadczenie pozwalające na zbudowanie strony internetowej dla każdego biznesu pod słońcem łącznie z twoim.

Oferta:

Projekt graficzny:

Dedykowany firmom, które chcą się wyróżnić i cenią sobie unikalność. Każdy projekt jest wykonany od początku do końca.

Rensponsive Web Design

Idealne dopasowanie strony do każdego urządzenia . Jeśli klient jest zainteresowany Twoją ofertą, dojrzewając do zakupu bądź kontaktu, z pewnością przegląda ją wielokrotnie na różnych urządzeniach.

Gwarancja bezpieczeństwa

Przywiązuje ogromną wagę do kwestii bezpieczeństwa. System zarządzania treścią został zaprojektowany tak, aby zapewnić bezawaryjne działanie.

Najnowsze technologie

Rozwijamy się każdego dnia, poznając i tworząc rozwiązania nowoczesne i unikalne. Pomimo ogromu nowości i ciągłemu rozwojowi branży, nie wyobrażam sobie nie iść z duchem czasu.

Optymalizacja SEO

Pozycjonowanie jest nieodłącznym elementem posiadania strony WWW, a przynajmniej powinno nim być. Bez pierwszych pozycji w Google wykonany serwis nie będzie miał dużej ilości odwiedzin.

Dedykowany opiekun

Zależy mi na zadowoleniu, dlatego każdy zklientów otrzymuje dedykowanego opiekuna, który jest z nim podczas każdego etapu tworzenia nowej strony internetowej.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 09.02.2018 10:40
Cena: 300 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 576796
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (10)
 
Projektowanie stron dla firm mikro i małych przedsiębiorców - Zdjęcie nr 1Projektowanie stron dla firm mikro i małych przedsiębiorców - Zdjęcie nr 2Projektowanie stron dla firm mikro i małych przedsiębiorców - Zdjęcie nr 3Projektowanie stron dla firm mikro i małych przedsiębiorców - Zdjęcie nr 4Projektowanie stron dla firm mikro i małych przedsiębiorców - Zdjęcie nr 5Projektowanie stron dla firm mikro i małych przedsiębiorców - Zdjęcie nr 6Projektowanie stron dla firm mikro i małych przedsiębiorców - Zdjęcie nr 7Projektowanie stron dla firm mikro i małych przedsiębiorców - Zdjęcie nr 8Projektowanie stron dla firm mikro i małych przedsiębiorców - Zdjęcie nr 9Projektowanie stron dla firm mikro i małych przedsiębiorców - Zdjęcie nr 10
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Michał Kowalski
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48504380008
Web: https://salefactorspzoo.wixsite.com/home
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Michał Kowalski
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)