Razem 263 679 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Apetyczne, gotowe posiłki cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Zapakowane w estetyczne pojemniki obiadowe są błyskawicznie gotowe do zjedzenia. W pracy, szkole i przy innych ewentualnościach coraz więcej osób korzysta z usług firm, zajmujących się przygotowywaniem jedzenia na wynos. To właśnie z myślą o nich przyrządziliśmy naszą szeroką ofertę opakowań dla gastronomii.

W naszej firmie wykorzystujemy zaawansowane technologicznie, nowoczesne zgrzewarki do cateringu, dzięki czemu opakowania przez nas wytwarzane cechują się świetną jakością. Nasze pudełka gastronomiczne są niezwykle estetyczne i wyglądają bardzo efektownie. Żywność w nie zapakowana prezentuje się wyjątkowo.

Opakowania do gastronomii powstające w naszej firmie są wykonane jedynie z najlepszej jakości materiałów przeznaczonych do trzymania produktów spożywczych. Każdy posiłek w nich umieszczony smakuje wybornie i nie traci swoich walorów smakowych. Zapewniamy najwyższą jakość naszych wyrobów i bardzo atrakcyjne ceny.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 21.09.2017 10:07
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 556727
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Ampak
Województwo: Dolnośląskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.ampak.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Ampak
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)