Razem 263 752 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
24.08.2017 15:01

Odnowa obuwia Ursynów nie stanowi dla nas najdrobniejszym problemem, a każdego dzionka docierają ludzie, którzy mają nas za ostatnią deskę ratunku. Przyklejamy, zszywamy i regenerujemy buty wszystkiego typu. Dlatego interesanci dostarczają do naszego warsztatu zarówno wysokie szpilki, jak i trampki używane do powszechnego biegania. Jesteśmy w stanie naprawić zarówno obuwie kobiece, męskie oraz dziecięce. Podejmujemy się naprawach od tych najzwyklejszych (zmiana fleków z bolcem, zszycie paska w sandale) po te poważniejsze (powlekanie skórą).

A ile czasu potrzebujemy, by renowacja obuwia Tarchomin była dobra? Wszystko zależy od wady i szczegóły ustalamy z interesantem indywidualnie. To potwierdza zasadę, iż nie ma klarownej odpowiedzi na pytanie „ile razy można poprawiać obuwie”. Naturalnie nie wszystkie buty da się naprawić. Wynika to ze zniszczenia względnie po prostu ze zużytkowania materiału bądź zbyt dużej usterki, gdzie jednym rozwiązaniem jest zakup nowego obuwia. Znając problem od razu będziemy rozumieć czy umiemy poratować, ile wymagamy czasu i damy wstępny koszt takiej naprawy. W naszej ofercie znajdują się też wkładki oraz akcesoria i dodatki obuwnicze. Na swoje działania udzielamy gwarancji. Serdecznie zapraszamy do jednego z warsztatów znajdujących się na Ursynowie i Tarchominie.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 24.08.2017 15:01
Cena: 1 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 552443
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Adam Nowak
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: serwis-obuwia.pl/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Adam Nowak
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)