Razem 254 804 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Dla kandydatów z Ukrainy poszukujemy pracy przy produkcji cukierniczej. Kandydaci maja wizy na 180 dni i gotowi do wyjazdu od już.

SBS Poland (KRAZ 15384) - dynamicznie rozwijająca się agencja pracy tymczasowej. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy cenią sobie wykwalifikowanych pracowników oraz szukają sposobu na obniżenie kosztów zatrudnienia. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom i oferujemy Państwu możliwość leasingu (delegowania) lub bezpośredniego zatrudnienia pracowników zza wschodniej granicy. Decydując się na pracownika z Ukrainy lub Białorusi zyskujecie Państwo nie tylko wykwalifikowane i lojalne osoby do pracy, ale również obniżacie znacząco koszty ponoszone przez firmę.

Dzięki bogatej bazie kandydatów oraz grupie doświadczonych specjalistów ds. rekrutacji, powierzone zlecenia realizujemy szybko i kompleksowo. Znajdziecie Państwo w naszej ofercie zarówno pracowników produkcji, jak również wykwalifikowanych specjalistów na odpowiedzialne stanowiska.

Każde zlecenie traktujemy bardzo indywidualnie, co gwarantuje Państwu usługę na najwyższym poziomie, a nas czyni wiarygodnym i rzetelnym partnerem w biznesie.Dla zapewnienia wygody naszym klientom wszelkie formalności ograniczyliśmy do minimum.

Zapraszamy do współpracy!

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 13.07.2017 08:18
Rodzaj ogłoszenia: Szukam
Numer ogłoszenia: 544262
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: SBS Poland
Województwo: Cała Polska
E-mail: biuro@sbspoland.net
Telefon: +48504695955
Telefon 2: +48504696137
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy SBS Poland
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)