Razem 262 629 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
24.04.2017 09:13

Silver Service jest firmą świadczącą profesjonalne i kompleksowe usługi sprzątające. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm i osób prywatnych. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonywana przez nas praca stała na najwyższym poziomie. Cenimy sobie zadowolenie Klientów. Na rynku działamy od kilku lat, a przez ten czas udało się nam zdobyć cenne doświadczenie i referencje. Swoje usługi wykonujemy na terenie województw śląskiego i małopolskiego.

Nasza oferta obejmuje zakres: mycia witryn i okien na wysokości, obsługi lodowisk, sprzątania firm i lokali usługowych, sprzątanie domów i mieszkań, pielęgnacji terenów zielonych, serwisu domowego, sprzątania placów budowy/remontu, pranie tapicerki meblowej, pranie dywanów i wykładzin, opieki nad obiektami użyteczności publicznej, transport i przeprowadzki, opieki nad miejscami pochówku, odśnieżania, maszynowego polerowania lakieru samochodowego oraz czyszczenia elewacji.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Ceny ustalane są w zależności od zakresu przeprowadzanych czynności oraz wielkości pomieszczenia. Nasza oferta jest konkurencyjna i cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony Klientów prywatnych i biznesowych. Czas wykonania realizacji jest stały i obliczany na podstawie wielkości wnętrza, w którym wykonywana będzie usługa.

Nasza strona internetowa: http://silver-service.pl/

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 24.04.2017 09:13
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 529759
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Silver Service - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Silver Service
Województwo: Małopolskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48608500101
Web: silver-service.pl/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Silver Service
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)