Razem 256 609 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
25.10.2017 17:28

Podejrzewasz, że twój partner może mieć romans? Wiesz, że coś się dzieje, nie masz jednak żadnych twardych dowodów na to, że przyczyną twojego niepokoju może być inna kobieta, mężczyzna? Zanim zdecydujesz się na poważną rozmowę, sprawdź, czy zachowanie twojego partnera potwierdzi twoje przypuszczania.

To nasza rola – Vendetta sprawdzi, wyśledzi i przyniesie dowody które w razie konieczności przedstawisz partnerowi a w najgorszym przypadku wykorzystasz na rozprawie rozwodowej.

Zadaniem naszym nie jest tylko obserwacja lecz przede wszystkim dostarczenie Państwu odpowiedzi na najważniejsze nurtujące pytania czy wierność została zachowana.

Poniżej przedstawiamy parę czynników świadczących o domniemanym popełnieniu zdrady.

1. Szminka, zapach kobiety, perfumy, ślady na ciele

2. Nagłe nadgodziny w pracy, dodatkowe prace, wyjazdy służbowe

3. Jest nieobecny, kiedy fizycznie jest koło Ciebie, chodzi zamyślony, nie słucha

4. Dba o siebie, częstsze branie prysznica, zapach, ubranie, sport

5. Rzuca oskarżenia atakujące Cię twierdząc że przesadzasz, zaczyna oskarżać Ciebie o zdradę, ponieważ mierzy Ciebie swoją miarą

6. Nie rozstaje się z telefonem nawet w łazience, często wysyła sms a gdy rozmawia to robi to daleko od Ciebie

7. Zmienia telefon, ma nowych znajomych w kontaktach, ukrywa znajomych na Facebooku i kasuje wszelkie wiadomości z poczty

8. Z konta znikają spore ilości gotówki z których nie potrafi się wytłumaczyć

9. Jeśli nigdy parter nie był uprzejmy, słodki, wyręczał cię w pracach domowych a teraz to robi

To tylko podstawy ale sygnał dla Ciebie aby natychmiast działać. Nasza grupa czeka na wezwanie do działań na terenie kraju i poza jego granicami. Cały zespół to specjaliści do wykrywania zdrad działający z pełnym profesjonalizmem i zachowaniem pełnej dyskrecji. Jesteśmy wstanie wysłać do działań tzw. Testerów którzy sprawdzą psychikę testowanej osoby, która dowiedzie jej skłonności na nowe związki.

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszą Agencja Detektywistyczną Vendetta. Pracownicy biura w trakcie rozmowy określą cenę oraz czas na realizację zlecenia.

Agencja Detektywistyczna Vendetta

Zapraszamy do zapoznania się z oferta ogłoszeniową Agencji Detektywistycznej Vendetta. Nasza agencja pochodzi z Poznania lecz świadczymy usługi na terenie całego kraju jak i również poza jego granicami. Nasze ceny są konkurencyjne ponieważ współpracujemy z innymi firmami jak i detektywami co pozwala na działania wszelakie w każdym miejscu zachowując takie same płatności bez dodatkowych kosztów poniesionych przez Państwa.

Nasza załoga to wykwalifikowani pracownicy służb mundurowych którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje jak i uprawnienia detektywistyczne. Taki zespół pozwala na specjalistyczne i dokładne wykonanie każdego zlecenia. Posiadamy odpowiedni sprzęt który wspomaga czynności inwigilacyjne oraz pozwala jego dokumentowaniu w celach wykorzystania przez organy Państwowe.

Głównym atutem zleceń w agencji to wykrywanie zdrad małżeńskich jak i partnerskich ale również z powodzeniem dokonujemy ustaleń gospodarczych dla firm i osób prywatnych, poszukiwanie osób i dokonywanie wszelkich sprawdzeń sądowych jak i prywatnych. Na bieżąco współpracujemy z biurem adwokackim które wspiera nas w działaniach jak i reprezentuje w negocjacjach. W swoim szerokim wachlarzu usług posiadamy testowanie wierności osób nam bliskich przez testerki i testerów.

Z myślą o finansach Państwa przygotowujemy na bieżąco promocje cenowe za usługi (informacja szczegółowa na stronie agencji „vendetta-detektyw.pl”), każda promocja jest ograniczona czasowo i nie łączy się z innymi. Na naszej stronie znajdziecie Państwo szczegółowy cennik usług, dokładny opis usług, opinie Państwa o naszej pracy jak i przydatne informacje prawne. Dla obniżenia kosztów prowadzimy biuro internetowe, starając się wszelkie czynności dokonywać za pośrednictwem telefonu i poczty internetowej, ograniczając spotkania z klientami do minimum.

Nie jesteśmy ograniczeni terenem naszego kraju, prowadzimy również działania poza jego granicami jak i również dla klientów zza granicy przy działaniach na terenie Polski. Usługa taka nie dotyczy tylko zdrad ale również poszukiwań osób zaginionych jak i poszukiwanych, ustalenia miejsc pracy jak i dochodów.

Idąc naprzeciw wymogom klientów dokonujemy sprawdzeń mieszkań, biur i wszelakich budynków pod kątem podsłuchów jaki służymy fachową poradą w celu ich zabezpieczenia jak i ochrony.

Będąc zarejestrowaną Agencją Detektywistyczną z licencją MSW wystawiamy faktury VAT-owskie jak i na wezwanie sądu wstawiamy się na każdej rozprawie. Każdy z naszych klientów otrzymuje umowę pisemną na wykonanie zlecenia, po jej zakończeniu otrzymuje pisemne sprawozdanie jak i przekazywane są wszelkie materiały zdobyte w trakcie jej prowadzenia. Szczegółowo chronimy dane osobowe naszych klientów które po zakończeniu każdej sprawy są niszczone zgodnie z ustawą o danych osobowym.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.10.2017 17:28
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 519719
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (1)
 
Zdjęcia (16)
 
Detektyw Agencja - Zdjęcie nr 1Detektyw Agencja - Zdjęcie nr 2Detektyw Agencja - Zdjęcie nr 3Detektyw Agencja - Zdjęcie nr 4Detektyw Agencja - Zdjęcie nr 5Detektyw Agencja - Zdjęcie nr 6Detektyw Agencja - Zdjęcie nr 7Detektyw Agencja - Zdjęcie nr 8Detektyw Agencja - Zdjęcie nr 9Detektyw Agencja - Zdjęcie nr 10Detektyw Agencja - Zdjęcie nr 11Detektyw Agencja - Zdjęcie nr 12Detektyw Agencja - Zdjęcie nr 13Detektyw Agencja - Zdjęcie nr 14Detektyw Agencja - Zdjęcie nr 15Detektyw Agencja - Zdjęcie nr 16
Detektyw Agencja - Wideo
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Reklama
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe usługi Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)