Razem 262 509 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Agencja Detektywistyczna Vendetta

Z roku na rok w Polsce odnotowywany jest systematyczny wzrost zaginięć osób. Jeszcze pięć lat temu zgłoszono ponad 15 tysięcy takich przypadków. W ubiegłym roku już o 5 tysięcy więcej.

Gdyby tylko poprzestać na tych liczbach można by uznać, że statystycznie na przestrzeni ostatnich kilku lat rokrocznie ginęła ludność średniej wielkości miasta w Polsce.

Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że zaginięcie bliskiej osoby to jedno z najbardziej traumatycznych wydarzeń. Ludzie giną bez względu na płeć, wiek, status społeczny, wykształcenie, no to kim są i gdzie mieszkają. Giną na skutek wypadku losowego, zagubienia, choroby psychicznej ale także na skutek coraz częstszej w ostatnich latach świadomej decyzji o zerwaniu kontaktów z dotychczasowym środowiskiem.

Niektórzy po prostu postanawiają ułożyć sobie życie na nowo, zostawiając nierozwiązane dotychczas problemy samymi sobie. Odchodzą od rodzin, dzieci. Wyjeżdżają za granicę bo w ich mniemaniu tak jest prościej. Zarejestrowane jako osoby zaginione, one wcale nie chcą być szukane i nie chcą zostać odnalezione.

Przy zaginięciach lub porwaniach najważniejsze jest powiadomienie policji i wszystkich organów które mogły by pomóc rozwikłać kłopot z naszymi najbliższymi.

Agencja i jej odłam działania czyli „Osoby Poszukiwane Alert” wspomaga w poszukiwaniu osób zaginionych współpracując z organizacjami rządowymi i społecznościami, agencja posiada na swoim koncie pomoc w odnalezieniu paru osób i sprowadzeniu ich do domu. Każde takie poszukiwania to czynności które pochłaniają wiele zasobów ludzkich i pieniężnych.

Wiadome jest to iż każdy przy zaginięciu bliskiej osoby zrobi wszystko i poświęci wszelkie pieniądze aby doprowadzić do pozytywnego zakończenia sprawy, czyli rozumieć należy iż czynności prowadzone przez nas nie są bezpłatne tak jak i organy współpracujące z nami pobierają wynagrodzenia.

Najliczniejszą grupą zaginięć stanowią ucieczki z domów rodzinnych i ośrodków opiekuńczo dzieci i nastolatków. Obecnie to aż 65% wszystkich zgłoszeń.

Od kilku lat niezwykle rzadko - na szczęście - zdarzają się uprowadzenia i porwania przez osoby obce, kiedy to zysk z przestępstwa jest głównym motywem działania sprawców.

W sytuacji, kiedy mamy poważne i uzasadnione obawy, że nieobecność osoby może wiązać się z tragicznym dla niej w skutkach zdarzeniem a podjęte przez nas próby jej odnalezienia nie przyniosły oczekiwanego rezultatu należy jak najszybciej zgłosić zaginięcie w najbliższej jednostce Policji.

Przede wszystkim uprawnieni do tego są członkowie najbliższej rodziny bądź też osoby formalnie sprawujące opiekę nad osobą zaginioną.

Zgłaszającym może być także osoba postronna, która jednoznacznie wskaże okoliczności zaginięcia, albo posiada istotne informacje świadczące o możliwym popełnieniu przestępstwa przeciwko życiu, zdrowiu lub wolności osoby zaginionej.

Nasze czynności i jakość wykonywanych usług gwarantuje skuteczne wyjaśnienie nurtujących zagadek zaginięć osób, jak i doprowadzenie do nawiązania z nimi kontaktu.

Czynności związane z poszukiwaniem osoby zaginionej Policja kończy po upływie 10 lat od dnia przyjęcia zawiadomienia o zaginięciu osoby pełnoletniej, dla nas jak i bliskich ten okres nie zamyka żadnej sprawy. i nie kończy się nigdy.

Poszukiwanie

Czas jest najważniejszy gdy dochodzi do zaginięcia najbliższych a ich odnalezienia. Zgłoszenie jak najszybsze do organów i instytucji państwowych nie zawsze przynosi pozytywny rezultat ponieważ sprawa utyka w przepisach czynnościowych przy takich zdarzeniach a czas nieustannie ucieka.

Nasze czynności to:

- natychmiastowa reakcja i wyjazd grupy dochodzeniowej

- pełen wywiad środowiskowy

- skrupulatne sprawdzenie ostatniego miejsca pobytu

- ustalenie okoliczności i przyczyn zaginięcia

- ustalenie ostatnich świadków, i wytypowanie potencjalnych sprawców

- prowadzenie negocjacji w przypadku porwań

- poszukiwanie na terenie kraju i poza jego granicami

- wsparcie psychologów i organów państwowych

- pełna współpraca z organami ścigania

- umieszczenie fotografii oraz danych zaginionych w bazie osób zaginionych

Zgłoszenie

Gdy ktoś bliski zaginął, nie wahaj się zgłosić tego na policji jak najszybciej. Policja powinna przyjąć zgłoszenie natychmiast po zaginięciu. Natomiast dalsze postępowanie policji zależy od tego, do jakiej kategorii zaginionych zakwalifikują zgłoszoną osobę.

Niezbędne czynności w trakcie rozmowy telefonicznej z pracownikiem naszego biura:

- z jakiego rejonu dzwonimy i kogo dotyczy zgłoszenie

- kiedy nastąpiło zaginięcie

- jakie organy zostały powiadomione o zaginięciu

- jakie czynności zostały już podjęte

- czy są świadkowie zdarzenia

- czy zabezpieczono rejon zdarzenia

- czy zdarzenie nastąpiło na terenie kraju

- prawdopodobne przyczyny zaginięcia

- prawdopodobieństwo wskazania sprawcy lub osoby bezpośrednio uczestniczącej

- wyrażenie zgody na reprezentowanie zgłaszającego przed organami państwowymi

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 03.10.2017 19:24
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 519585
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (9)
 
Poszukiwanie zaginionych osób Agencja Detektywistyczna - Zdjęcie nr 1Poszukiwanie zaginionych osób Agencja Detektywistyczna - Zdjęcie nr 2Poszukiwanie zaginionych osób Agencja Detektywistyczna - Zdjęcie nr 3Poszukiwanie zaginionych osób Agencja Detektywistyczna - Zdjęcie nr 4Poszukiwanie zaginionych osób Agencja Detektywistyczna - Zdjęcie nr 5Poszukiwanie zaginionych osób Agencja Detektywistyczna - Zdjęcie nr 6Poszukiwanie zaginionych osób Agencja Detektywistyczna - Zdjęcie nr 7Poszukiwanie zaginionych osób Agencja Detektywistyczna - Zdjęcie nr 8Poszukiwanie zaginionych osób Agencja Detektywistyczna - Zdjęcie nr 9
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Agencja Detektywistyczna Vendetta
Województwo: Poznań (Wielkopolskie)
E-mail: vendetta.biuro@gmail.com
Telefon: +48503569066
Telefon 2: +48507447496
Web: www.vendetta-detektyw.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Agencja Detektywistyczna Vendetta
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)