Razem 256 294 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
04.11.2017 09:57

Zapraszamy do zapoznania się z oferta ogłoszeniową Agencji Detektywistycznej Vendetta. Nasza agencja pochodzi z Poznania lecz świadczymy usługi na terenie całego kraju jak i również poza jego granicami. Nasze ceny są konkurencyjne ponieważ współpracujemy z innymi firmami jak i detektywami co pozwala na działania wszelakie w każdym miejscu zachowując takie same płatności bez dodatkowych kosztów poniesionych przez Państwa.

Nasza załoga to wykwalifikowani pracownicy służb mundurowych którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje jak i uprawnienia detektywistyczne. Taki zespół pozwala na specjalistyczne i dokładne wykonanie każdego zlecenia. Posiadamy odpowiedni sprzęt który wspomaga czynności inwigilacyjne oraz pozwala jego dokumentowaniu w celach wykorzystania przez organy Państwowe.

Głównym atutem zleceń w agencji to wykrywanie zdrad małżeńskich jak i partnerskich ale również z powodzeniem dokonujemy ustaleń gospodarczych dla firm i osób prywatnych, poszukiwanie osób i dokonywanie wszelkich sprawdzeń sądowych jak i prywatnych. Na bieżąco współpracujemy z biurem adwokackim które wspiera nas w działaniach jak i reprezentuje w negocjacjach. W swoim szerokim wachlarzu usług posiadamy testowanie wierności osób nam bliskich przez testerki i testerów.

Z myślą o finansach Państwa przygotowujemy na bieżąco promocje cenowe za usługi (informacja szczegółowa na stronie agencji „vendetta-detektyw.pl”), każda promocja jest ograniczona czasowo i nie łączy się z innymi. Na naszej stronie znajdziecie Państwo szczegółowy cennik usług, dokładny opis usług, opinie Państwa o naszej pracy jak i przydatne informacje prawne. Dla obniżenia kosztów prowadzimy biuro internetowe, starając się wszelkie czynności dokonywać za pośrednictwem telefonu i poczty internetowej, ograniczając spotkania z klientami do minimum.

Nie jesteśmy ograniczeni terenem naszego kraju, prowadzimy również działania poza jego granicami jak i również dla klientów zza granicy przy działaniach na terenie Polski. Usługa taka nie dotyczy tylko zdrad ale również poszukiwań osób zaginionych jak i poszukiwanych, ustalenia miejsc pracy jak i dochodów.

Idąc naprzeciw wymogom klientów dokonujemy sprawdzeń mieszkań, biur i wszelakich budynków pod kątem podsłuchów jaki służymy fachową poradą w celu ich zabezpieczenia jak i ochrony.

Będąc zarejestrowaną Agencją Detektywistyczną z licencją MSW wystawiamy faktury VAT-owskie jak i na wezwanie sądu wstawiamy się na każdej rozprawie. Każdy z naszych klientów otrzymuje umowę pisemną na wykonanie zlecenia, po jej zakończeniu otrzymuje pisemne sprawozdanie jak i przekazywane są wszelkie materiały zdobyte w trakcie jej prowadzenia. Szczegółowo chronimy dane osobowe naszych klientów które po zakończeniu każdej sprawy są niszczone zgodnie z ustawą o danych osobowym.

Zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszego biura telefonicznie 503-569-066, 507-447-496 lub mail. vendetta.biuro@gmail.com

Telefon:

503-569-066

507-447-496

Poczta mail: vendetta.biuro@gmail.com

Strona: www.vendetta-detektyw.pl

W trakcie rozmowy telefonicznej z naszym pracownikiem Biura aby udzielić Państwu dokładnej odpowiedzi na Państwa pytania w ceny wyceny zlecenia (usługi) prosimy o podanie:

1. Miejscowość (województwo) z jakiej dzwonicie

2. Czy jesteście głównymi zleceniodawcami

3. Streszczenie przedmiotu sprawy

4. Najdogodniejszy czas realizacji zlecenia.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 04.11.2017 09:57
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 519463
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (1)
 
Zdjęcia (16)
 
Prywatny Detektyw - Zdjęcie nr 1Prywatny Detektyw - Zdjęcie nr 2Prywatny Detektyw - Zdjęcie nr 3Prywatny Detektyw - Zdjęcie nr 4Prywatny Detektyw - Zdjęcie nr 5Prywatny Detektyw - Zdjęcie nr 6Prywatny Detektyw - Zdjęcie nr 7Prywatny Detektyw - Zdjęcie nr 8Prywatny Detektyw - Zdjęcie nr 9Prywatny Detektyw - Zdjęcie nr 10Prywatny Detektyw - Zdjęcie nr 11Prywatny Detektyw - Zdjęcie nr 12Prywatny Detektyw - Zdjęcie nr 13Prywatny Detektyw - Zdjęcie nr 14Prywatny Detektyw - Zdjęcie nr 15Prywatny Detektyw - Zdjęcie nr 16
Prywatny Detektyw - Wideo
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Reklama
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe usługi Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)