Razem 258 323 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Wykonujemy:

-Beton cire inaczej woskowany czy mikrocement jest to warstwa o grubości zaledwie 2mm, o doskonałych właściwościach mechanicznych, plamo i wodoodporna. Beton woskowany idealnie nadaje się na podłogi(nawet najszesciej używane), ściany, blaty kuchenne, parapety, do kuchni, łazienki i kabiny prysznicowej. Dzięki szerokiej gamie barw, faktur i sposobów wykończenia (mat, satyna, błysk) każdy znajdzie coś dla siebie. Mo żna nim pokryć również meble.

-Żywice poliasparginowe to najnowocześniejsze żywice dekoracyjne ta wysokoodporna żywica przemysłowa oraz dekoracyjna zapewnia użytkownikom ochronę betonu nawet na najbardziej uczęszczanych posadzkach.Specjaliści i projektanci mogą wybierać spośród zróżnicowanych kolorów, struktur i wykończeń naszych żywic dekoracyjnych aby stworzyć jedyną w swoim rodzaju podłogę.

- Texture. top - niezastąpiony na tarasach, balkonach, schodach zewnętrznych czy elewacjach. Cienkowarstwowy system niezawodny przy projektowaniu przestrzeni wokół domu. Niezwykle wytrzymaly i trwały.

- Beton stemplowany, odciskany, pressbeton - jest to 6 - 10 mm warstwa niesamowicie wytrzymałego i plastycznego betonu, na której za pomocą silikonowych matryc odciskany jest niepowtarzalny kształt drewna, cegły, dachówki, kamienia, bruku, łupka itd... Beton stemplowany idealnie nadaje się na podjazdy, parkingi, tarasy, wokół basenów, do miast i centrów rozrywek. UWAGA nasz beton odciskany idealnie nadaję się również do wnętrz. Nie działamy tylko na betonach, które oferują miejscowe betoniarnie ale posiadamy wyjątkowo wytrzymały beton firmy Moderne Methode (warstwa 6-10mm) w którym odciskany jest wzór.

-Metalis to lazura metaliczna, którą można pokrywać meble, drewniane drzwi czy ściany, a zyskają one wygląd metalu, a nawet starego metalu. Metalis pozwala na wprowadzenie nowoczesnego bądź klasycznego, metalicznego akcentu w każdym domu.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 07.02.2017 15:26
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 515066
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
Beton dekoracyjny, mikrocement i żywica poliasparginowa - Zdjęcie nr 1Beton dekoracyjny, mikrocement i żywica poliasparginowa - Zdjęcie nr 2Beton dekoracyjny, mikrocement i żywica poliasparginowa - Zdjęcie nr 3Beton dekoracyjny, mikrocement i żywica poliasparginowa - Zdjęcie nr 4Beton dekoracyjny, mikrocement i żywica poliasparginowa - Zdjęcie nr 5Beton dekoracyjny, mikrocement i żywica poliasparginowa - Zdjęcie nr 6Beton dekoracyjny, mikrocement i żywica poliasparginowa - Zdjęcie nr 7Beton dekoracyjny, mikrocement i żywica poliasparginowa - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Jadwiga Gawlik (niezarejestrowany)
Województwo: Dolnośląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48781788774
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe usługi Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)