Razem 262 460 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
09.01.2017 20:51

Infolinia Cały Kraj 503 - 569 - 066

Vendetta Agencja Detektywistyczna

Nasza agencja detektywistyczna VENDETTA świadczy profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie, całego kraju jak również za jego granicami. Nasz zespół specjalistów spełnia wysoko postawione oczekiwania każdego z naszych klientów.

Cała grupa wyróżnia się profesjonalizmem nabytym w służbach mundurowych, co podnosi szczegółowość, operacyjność i pełną dyskrecję w trakcie wykonywania zleconych zadań.

Zajmujemy się zbieraniem wszelakich informacji dla klientów dotyczących spraw majątkowych, cywilnych, rozwodowych, spadkowych, nieruchomości. Sprawdzamy wiarygodność firm i osób prywatnych, dokonujemy poszukiwania - ustalania lokalizacji mienia, oraz osób zaginionych i świadków, sprawdzamy wierność współmałżonków i partnerów.

Nasza firma zbiera informację, w których toczy się postępowanie cywilne, gospodarcze, skarbowe oraz karne, gromadząc i zabezpieczając materiał dowodowy, który wykorzystywany jest w sprawach sądowych.

Nasze usługi świadczymy dla osób fizycznych, firm, kancelarii adwokackich i notarialnych oraz ubezpieczalni. Nasze biuro detektywistyczne w związku z powierzonymi zadaniami współpracuje z policją, prokuraturą, adwokatami, notariuszami, agencjami ochrony, agencjami ubezpieczeniowymi oraz innymi agencjami detektywistycznymi na terenie kraju i świata.

Jeśli szukasz prywatnego detektywa, który rozwiąże twoje problemy i niekończące się zapytania trafiłeś do odpowiedniej agencji detektywistycznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług.

Nie spoglądamy twardo do katalogu rozliczeń, podchodzimy do niego indywidualnie, mając na uwadze szacunek do każdej złotówki wydanej przez naszego klienta. Każda prowadzona sprawa nie musi być płatna godzinowo można rozwiązać to ryczałtem za całokształt.

Testowanie wierności staje się w Polsce coraz popularniejsze. Sposób na prawdę o partnerze – partnerce przed wejściem w związek małżeński.

Jeszcze do niedawna testowanie wierności było domeną znajomych teraz biuro detektywistyczne takie jak nasze wykona je całościowo bez rozgłosu. Posiadamy specjalistów od wyszukiwania osób i informacji, wykrywania podsłuchów i prowadzenia szeroko zakrojonych działań obserwacyjno-zaradczych, oraz tzw. Testerów Wierności.

Polacy coraz chętniej korzystają z naszych usług, nie tylko prosząc o wnikliwą obserwację partnera, którego podejrzewali o nieszczerość, ale i przynosząc do agencji jego osobiste rzeczy (pościel, ubranie itp.), a nawet nasienie, by badania DNA rozstrzygnęły słuszność ich podejrzeń.

Do dyspozycji agencji pozostają aktorzy i modele oraz psychologowie, z którymi konsultowane są konkretne zlecenia, aby dobrać odpowiedni scenariusz zlecenia i odkryć prawdę.

Testerzy i Testerki wierności to osoby, dzięki której może sprawdzić, czy nie mamy czasem ochoty na "skok w bok", najczęściej dokonujemy tego przed ślubem, ale i w trakcie małżeństwa.

Nasi testerzy i testerki wierności sprawdzą twoją ukochaną osobę, już nie musisz myśleć i kłopotać się czy jest ona – on skłonny do zdrady. Nasi pracownicy tylko uwodzą, poznają zwyczaje osoby uwodzonej i stwarzają sytuację, która pozwala sprawdzić psychikę osoby. Testerzy nie są nachalni i nigdy nie idą z nikim do łózka.

Wszystko zależy od trudności zlecenia, ale cena za taką usługę rozpoczyna się od 3 tys. złotych, obserwacja trwa zazwyczaj do 2 tygodni. Do wykonania zlecenia wystarczy posiadać podstawowe wiadomości o figurancie zdjęcia, telefony, sposób spędzania wolnego czasu, ulubiony sport, kuchnia, drinki, tematy, przy których się rozkręca.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 09.01.2017 20:51
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 509670
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (7)
 
Agencja Detektywistyczna - Zdjęcie nr 1Agencja Detektywistyczna - Zdjęcie nr 2Agencja Detektywistyczna - Zdjęcie nr 3Agencja Detektywistyczna - Zdjęcie nr 4Agencja Detektywistyczna - Zdjęcie nr 5Agencja Detektywistyczna - Zdjęcie nr 6Agencja Detektywistyczna - Zdjęcie nr 7
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Agencja Detektywistyczna Vendetta (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: 503569066503569066
Web: Os.Przemysława
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe usługi Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)