Razem 259 208 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
18.01.2017 23:54

Oprawa barmańska wesel oraz imprez okolicznościowych Barniańka.

Oferujemy zjawiskowy mobilny bar z podświetleniem z profesjonalną obsługą barmańską, kruszarkę do lodu, kolorowe słomki, profesjonalne szkło i wiele innych sprzętów oraz gadżetów barmańskich. Gwarantujemy, że Wasi goście będą zachwyceni obsługą i wyglądem serwowanych drinków, a ten wyjątkowy dla Was dzień na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Od wielu lat z pełnym zaangażowaniem oraz pasją zajmujemy się oprawą barmańską na imprezach okolicznościowych oraz firmowych. Obsługujemy wesela, wieczory panieńskie/kawalerskie, bale sylwestrowe, urodziny, jubileusze, studniówki i wiele innych. Naszą ofertę uatrakcyjniają profesjonalni barmani, dla których miksologia jest zabawą i pasją oraz zjawiskowy mobilny bar z podświetleniem, obok którego nie można przejść obojętnym.

Posiadamy wolne terminy do końca 2017/2018 r.

Działamy w całym kraju.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 18.01.2017 23:54
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 501703
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (16)
 
Barniańka - barmani na Waszym przyjęciu. - Zdjęcie nr 1Barniańka - barmani na Waszym przyjęciu. - Zdjęcie nr 2Barniańka - barmani na Waszym przyjęciu. - Zdjęcie nr 3Barniańka - barmani na Waszym przyjęciu. - Zdjęcie nr 4Barniańka - barmani na Waszym przyjęciu. - Zdjęcie nr 5Barniańka - barmani na Waszym przyjęciu. - Zdjęcie nr 6Barniańka - barmani na Waszym przyjęciu. - Zdjęcie nr 7Barniańka - barmani na Waszym przyjęciu. - Zdjęcie nr 8Barniańka - barmani na Waszym przyjęciu. - Zdjęcie nr 9Barniańka - barmani na Waszym przyjęciu. - Zdjęcie nr 10Barniańka - barmani na Waszym przyjęciu. - Zdjęcie nr 11Barniańka - barmani na Waszym przyjęciu. - Zdjęcie nr 12Barniańka - barmani na Waszym przyjęciu. - Zdjęcie nr 13Barniańka - barmani na Waszym przyjęciu. - Zdjęcie nr 14Barniańka - barmani na Waszym przyjęciu. - Zdjęcie nr 15Barniańka - barmani na Waszym przyjęciu. - Zdjęcie nr 16
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Natalia Barniańka
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48534221121
MSN: www.facebook.com/barnianka
Web: www.barnianka.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Natalia Barniańka
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)