Razem 263 392 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Zamierzasz w najbliższym czasie zmienić swoje miejsce zamieszkania? Chcesz zaaranżować swoje gniazdko w wymarzonym przez Ciebie charakterze, jednakże nie wiesz, czy jesteś w stanie zrobić to własnym sumptem? Jeżeli tak, to selekcja naszej firmy jako pomoc przy aranżowaniu Twojego nowego miejsca życia to perfekcyjny pomysł.

Jesteśmy firmą działającą na rynku od lat. Mamy znaczne doświadczenie w planowaniu i aranżacji wnętrz, doradztwa w obszarze artykułów i koncepcji architektonicznych, projektowania mebli na zamówienie oraz wykończenia wnętrz, poza tym wykonujemy plany przyłączy oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych czy gazowych - to zagadnienia, w których mamy bardzo szerokie doświadczenie.

Jeżeli nie masz czasu na skupienie się na wykończeniu swojego lokalu mieszkalnego, to zgłoś się do nas, a my zajmiemy się wszystkim za Ciebie. Po omówieniu każdego szczegółu powiązanego z wnętrzem, przeprowadzamy wszelkie czynności systematycznie, żeby zadowolić naszych klientów. Zajmujemy się dodatkowo doradztwem doboru mebli, przyrządów elektrycznych, które przewozimy, instalujemy i przygotowujemy do użycia. Warszawa to zasadnicze miejsce włączające naszą aktywność, tym samym jeśli wymagasz asysty zachęcamy do współpracy.

Dom i Styl Krzysztof Bentkowski

Palestrancka 7, 98-300 Wieluń

Tel: 792128650

Email: domistyl.wawa@gmail.com

http://dom-trendy.pl/wykonczenia-wnetrz-warszawa/

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 16.08.2016 12:45
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 485849
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Wykończymy wnętrza w Warszawie i okolicach - Dom i Styl - Zdjęcie nr 1Wykończymy wnętrza w Warszawie i okolicach - Dom i Styl - Zdjęcie nr 2Wykończymy wnętrza w Warszawie i okolicach - Dom i Styl - Zdjęcie nr 3Wykończymy wnętrza w Warszawie i okolicach - Dom i Styl - Zdjęcie nr 4Wykończymy wnętrza w Warszawie i okolicach - Dom i Styl - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Krzysztof Bentkowski
Województwo: Mazowieckie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: 792128650792128650
Telefon 2: +48792128650
Web: dom-trendy.pl/wykonczenia-wnetrz-warszawa/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Krzysztof Bentkowski
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)