Razem 260 693 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Przewidywano, że rozwój internetu będzie skutkował upadkiem tradycyjnych usług pocztowych, jednak wbrew tym prognozom to właśnie handel internetowy przyczynił się do istotnego rozwoju usług kurierskich.

Prostota znalezienia towaru w sieci, powoduje, że kluczowym czynnikiem staje się przemieszczenie towaru między zamawiającym i sprzedającym.

Tym samym na rynku pojawiło się zapotrzebowanie na ekspresowe przesyłki w obrębie kraju, czy też lokalnie- miasta, dzielnicy. Taka usługa pozwala oszczędzać czas i pieniądze zarówno firmom kurierskim jak i tym, którzy zlecają transport paczek kurierom miejskim.

Firma BSK Kurier oferuje usługi transportu paczek na terenie Warszawy i okolic. Funkcjonujemy na tym rynku z powodzeniem, już prawie od dwóch dekad. Świadczymy usługi w ramach serwisu miejskiego i podmiejskiego. Oferujemy produkt w bardzo atrakcyjnych cenach, zapewniając jednocześnie szybki czas ich realizacji.

W zależności od wybranej opcji, możemy dostarczyć przesyłkę w czasie do 5, 4 lub 3 godzin. Dla tych, którym najbardziej zależy na szybkości przygotowaliśmy ofertę specjalną, która umożliwia dotarcie przesyłki nawet w ciągu jednej godziny.

Jesteśmy elastyczni w kwestii gabarytów przesyłek. Oprócz rozwożenia paczek, świadczymy także usługi polegające na odbiorze przesyłek konduktorskich, robieniu zakupów czy załatwiania innych ważnych dla Klientów spraw na obszarze aglomeracji i w jej otoczeniu. Paczki dostarczamy w dni robocze, a także w niedziele, święta oraz w nocy. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na stronie http://www.bskservice.pl/cennik-lokalny.

Gwarantujemy wysokiej jakości usługi w dostępnych cenach.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.07.2016 09:45
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 481462
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (2)
 
BSK Service - Przesyłki kurierskie Warszawa - Zdjęcie nr 1BSK Service - Przesyłki kurierskie Warszawa - Zdjęcie nr 2
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Konrad Bardycki
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.bskservice.pl/cennik-lokalny
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Konrad Bardycki
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)