Razem 263 857 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Na imię mam Iza Maciejewska i moją pasją jest fotografia. Klientom pragnę gwarantować obsługę całościową i profesjonalną – mam wielkie doświadczenie, dysponuję najwyższej klasy osprzętem i wiem, jak chwytać ulotne momenty, by zostały z Wami na całe życie.

Moją specjalnością jest przede wszystkim fotografia ślubna i fotografia dziecięca. Realizuję sesje odpowiadające osobistym potrzebom zleceniodawców i jestem otwarta na różne pomysły. To powoduje, że moje fotografie są zawsze odzwierciedleniem Waszych marzeń i dzięki temu są tak przepiękną pamiątką, do której powraca się po latach.

Jako fotograf ślubny gwarantuję całościową obsługę w trakcie tego magicznego dnia – wykonuję reportaże ślubne które dokumentują cały dzień zaślubin wraz z zabawą weselną. Ponadto zajmuję się sesjami plenerowymi, które mogę wykonywać w niemal każdym miejscu.

Moja druga domena to fotografia dziecięca – zarówno niemowlęca, jak i skoncentrowana na starszych dzieciach. Zdaję sobie sprawę, że fotograf dziecięcy powinien być jak najlepiej przygotowany na najróżniejsze sytuacje – z reguły biorę udział w sesjach w domach moich klientów, ponieważ to właśnie tutaj dzieci czują się po prostu komfortowo i bezpiecznie.

Jestem non stop do dyspozycji moich klientów – pragnę, aby moje fotografie spełniły całkowicie Wasze wymagania. Każda przekazana przeze mnie fotografia jest dopracowana w najmniejszych szczegółach.

Zajmuję się wykonywaniem zdjęć przede wszystkim w Łodzi, ale również jestem do dyspozycji na obszarze całej Polski – dojadę na wyznaczone miejsce, aby być w stanie wykonać dla Was niezapomniane fotografie.

Studio Fotograficzne Sheerlove

ul. Stryjkowskiego 6

95-010 Stryków

Tel. 791 619 162

E-mail: iza@sheerlove.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 23.05.2016 09:09
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 469988
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Fotografia dziecięca Łódź - Studio Fotograficzne Sheerlove - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Iza Maciejewska
Województwo: Zgierz (Łódzkie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
MSN: maciejewskai@o2.pl
Web: izamaciejewska.pl/o-mnie/dzieci
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Iza Maciejewska
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)