Razem 263 772 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Mobilne studio foto i video zaprasza Pary Młode. Jesteśmy pasjonatami naszej profesji, oprócz pasji podróżniczej i fotografii przyrodniczej. Mieliśmy okazję obsłużyć wiele uroczystości weselnych na terenie całej Polski od Szczecina poprzez Warszawę po Zakopane. Owocnie łączymy nasze hobby do podróżowania z pasją filmową oraz fotograficzną. Tak jak, artysta malarz używa wyobraźni, pędzli i farb natomiast my światła, obiektywów, ujęcia kamery z rożnej perspektywy.

Kładziemy nacisk na jakość i oryginalność ujęć w tym szczególnym dla Was dniu - Waszym Dniu. Pragniemy, aby film i zdjęcia z Waszego wesela tworzyły ponadczasową jakość, ładunek uczucia i emocje utrwalone w kadrze. Jest to naszym głównym celem.

Oferujemy Państwu oryginalny film i fotoreportaż z przebiegu całego dnia : przygotowania, błogosławieństwo, uroczystość w kościele, przyjęcie weselne, zabawy. Polecamy także fotografię reportażową , plenerową fotografię artystyczną według życzenia. Również otwarci jesteśmy na wszelkie Państwa propozycje i życzenia, jeśli takowe się pojawią. Zawsze jesteśmy elastyczni we współpracy z Parą Młodą i możemy towarzyszyć Państwu od pierwszych chwil z makijażem, aż do końca wesela, jeśli będzie takie Państwa życzenie, gdyż pracujemy elastycznie.

Oferujemy 3 pakiety z wliczonym kosztem komunikacji

1. EKONOMICZNY, koszt 900 zł. Film na 1 płycie DVD, plener, łącznie 100 minut

2. STANDARDOWY, koszt 1100 zł. Film na 2 płytach DVD oraz BD, plener , łącznie 180 min.

3. KOMPLETNY 1650 zł. Filmowanie plus fotografowanie, plener, plus 400 foto, 100 odbitki

Nasze ślubne filmy składają się z teledysków, które łączą proporcjonalnie sceny z fragmentami na żywo oraz różnymi innymi gustownie dobranymi dodatkami. Uwypuklam najciekawsze momenty. Artystyczny i drobiazgowy montaż poszczególnych scen dodaje filmowi wyjątkowy nastrój, co sprawia że moje filmy są ciekawe i miłe dla oka widza niemal przez cały czas trwania projekcji. Unikam szablonowego reportażu na rzecz atrakcyjnego i ciekawego uchwycenia atmosfery. Staram się ująć ją w sposób niebanalny, teledyskowy. Ta usługa skierowana jest do nieprzeciętnego klienta, znudzonego filmowym kiczem weselnym.

Oprócz tego oferuję rejestracje wydarzeń i spotkań biznesowych, wykonanie teledysków reklamowych, edukacyjnych i muzycznych w przystępnej cenie. Posiadam pełny osprzęt tj. oświetlenie, statywy, korzystam z nowoczesnych rozwiązań multimedialnych, dronów, nowych technik montażu jak i projektowania i edycji.

Dodatkowo oferujemy pamiątkowy album ślubny z najlepszymi 50 odbitkami w formacie 21x15, lub fotoksiążkę 40 stron z wybranymi zdjęciami.

Zawsze wydajemy płyty z gotowym materiałem zdjęciowym oraz otrzymają Państwo trzy komplety filmu z Waszego ślubu i wesela (w tym okładka i etykieta z Państwa fotografią). Przy zamówieniu łącznym koszt realizacji usługi foto & video w korzystnym rabacie. Istnieje także możliwość zamawiania rozdzielnych usług. Nie warto czekać na ostatnią chwilę! Jeśli nie mają Państwo dla siebie przystępnej ekipy, lub chcą Państwo mieć dobrą pamiątkę swojego Wielkiego Dnia, ta oferta jest dla Państwa. Polecamy się do dyspozycji w ten szczególny dzień i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty foto i video. Dojedziemy do Państwa bezpłatnie w każdy zakątek Polski, opcjonalnie oferujemy filmowanie Waszej podróży poślubnej. Życzymy powodzenia i zapraszamy do owocnej współpracy!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

firma: Studio Multimedia Polska

Tel. 533727546

studiomultimediapolska@wp.pl

www.studiomultimedia.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 13.05.2016 13:03
Cena: 900 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 468315
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Mobilne Studio foto oraz video  2017. Cała Polska! - Zdjęcie nr 1Mobilne Studio foto oraz video  2017. Cała Polska! - Zdjęcie nr 2Mobilne Studio foto oraz video  2017. Cała Polska! - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Studio Multimedia Polska (niezarejestrowany)
Województwo: Mazowieckie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.studiomultimedia.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe usługi Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)