Razem 264 238 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Mobilne Studio Multimedialne video i foto zaprasza Pary Młode. Jestem pasjonatem sztuki filmowej. Miałem okazję obsłużyć wiele uroczystości weselnych na terenie całej Polski. Owocnie łączę moje hobby do podróżowania z pasją filmową oraz fotografią przyrodniczą. Tak jak, artysta malarz używa wyobraźni, pędzli i farb tak i ja światła, obiektywów, ujęcia kamery z rożnej perspektywy.

Kładę nacisk na jakość i oryginalność ujęć w tym szczególnym dniu. Pragnę, aby film i zdjęcia z wesela tworzyły ponadczasową jakość, ładunek uczucia i emocje utrwalone w kadrze. Jest to moim głównym celem.

Oferuję Państwu oryginalny film z przebiegu całego dnia : przygotowania, błogosławieństwo, uroczystość w kościele, przyjęcie weselne, zabawy. Polecam także fotografię reportażową , plenerową fotografię artystyczną według życzenia. Również otwarty jestem na wszelkie Państwa propozycje i życzenia, jeśli takowe się pojawią. Zawsze jestem elastyczny we współpracy z Parą Młodą i mogę towarzyszyć od pierwszych chwil z makijażem, aż do końca wesela, jeśli będzie takie Państwa życzenie.

Moje filmy ślubne nie są czystą relacją, albowiem składają się z teledysków, które łączą proporcjonalnie sceny z fragmentami na żywo oraz różnymi innymi gustownie dobranymi dodatkami. Uwypuklam ciekawe momenty. Artystyczny i drobiazgowy montaż poszczególnych scen dodaje filmowi wyjątkowy nastrój, co sprawia że moje filmy są ciekawe i miłe dla oka widza niemal przez cały czas trwania projekcji. Unikam szablonowego reportażu na rzecz atrakcyjnego i ciekawego uchwycenia atmosfery.

Koszt promocji filmowej na rok 2016, jak również foto już 550 zł. plus koszt komunikacji w zależności od Państwa miejscowości w kraju od 50 do 150 zł. Proszę pytać telefonicznie lub mailowo z podaniem Państwa lokacji, wówczas podam łączny koszt usługi filmowej, lub fotograficznej.

Oprócz tego oferuję rejestracje wydarzeń i spotkań biznesowych, wykonanie teledysków reklamowych, edukacyjnych i muzycznych w przystępnej cenie. Posiadam pełny osprzęt tj. oświetlenie, statywy, korzystam z nowoczesnych rozwiązań multimedialnych, nowych technik montażu jak i projektowania i edycji.

Zawsze wydaję płyty z gotowym materiałem w postaci trzech kompletów filmu z Waszego ślubu i wesela (w tym okładka i etykieta z Państwa fotografią). Nie warto czekać na ostatnią chwilę. Polecam się do dyspozycji w ten szczególny dzień i zapraszam do skorzystania z oferty. Dojadę do Państwa w każdy zakątek nad morze i w góry.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

firma: Mobilne Studio Multimedialne

Tel. 533727546

Email : filmowepasje@wp.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 06.05.2016 08:45
Cena: 550 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 467048
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Promocja na sezon 2016. Mobilne Studio video i foto. Cała Po - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Mobilne Studio Multimedialne (niezarejestrowany)
Województwo: Mazowieckie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe usługi Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)