Razem 263 990 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Nasza firma kurierska Delta City Przesyłki powstała ponad 14 lat temu. Od początku działalności nasza specjalność to przesyłki kurierskie międzynarodowe a także krajowe, które realizujemy również w serwisie miejskim.

Główne atuty naszej firmy to: terminowe dostarczenia, obszerna oferta usług standardowych i dodatkowych, profesjonalna obsługa klienta. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem logistycznym - posiadamy 34 oddziały na terenie Polski.

Możemy zaoferować ci o wiele więcej niż inne firmy kurierskie. Nasza oferta to przede wszystkim tanie przesyłki kurierskie na terenie miasta Warszawa – czas wykonania to 3 godziny od złożenia zamówienia, przesyłki krajowe na terenie całego kraju w 24 godziny, przesyłki kurierskie międzynarodowe, ponadto Delta City zajmuje się przewożeniem przesyłek paletowych, wielkich gabarytów, przesyłek dłużycowych. Całościowa oferta znajduje się na naszej stronie.

Naszym klientom oferujemy dodatkowo opcjonalne usługi przewozowe, na przykład doręczenie w zastrzeżonych godzinach, płatności za pobraniem i wiele innych.

Zadowolenie wszystkich klientów jest dla nas ogromnie ważne, dlatego też wszystkich traktujemy indywidualnie. Jesteśmy całkowicie zaangażowani w to, wykonujemy, wyróżnia nas elastyczność oraz konkurencyjne ceny.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.04.2016 14:37
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 465077
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Delta City - przesyłki krajowe i międzynarodowe - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Adam Lisiecki
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48226469912
Web: deltacity.com.pl/index.php/firma/nasze-atuty
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Adam Lisiecki
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)