Razem 263 868 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Oferowane video wizytówki najczęstsze zastosowanie znajdują na stronach internetowych. Dla wielu firm jest nieodzownym narzędziem do ocieplania relacji między ich pracownikami, a ich potencjalnymi klientami, którzy poznali już tą osobę przez internet. Wideowizytówka w moim wydaniu, to oferta dotycząca wykonania i montażu ciekawej, przykuwającej uwagę reklamy video wiodącego produktu, usługi, z przeznaczeniem dla nowych firm, jak również osób, wytwórców, artystów, grup muzycznych w formie teledysku trwającego od 2 min. do 5 min. przykuwającego uwagę odbiorcy. Taką wizytówkę można wykorzystać na wiele różnych sposobów w zależności od celu, na stronach internetowych, społecznościowych, serwisach branżowych, serwisach video dailymotion, youtube, vimeo i inn. np. facebook.

Do wyboru oferuję Państwu dwa pakiety filmów wizytowych, wydawanych najczęściej na pendriveach, płytach blue-ray, bądz DVD:

MINI - to prezentacja filmowa zwykle trwająca do 5 minut dotycząca osoby, jej wyrobów, pasji, w sposób dynamiczny oraz spersonalizowany film przedstawiający również poglądy, doświadczenia, ambicje, inspiracje danej osoby, zrealizowany w dowolnym miejscu: studio, dom, praca, plener. Pakiet przeznaczony jest dla osoby wykonującej dowolny zawód, lub osoba aspirująca na wymarzone stanowisko pracy w kraju lub za granicą. Musi ona tylko chcieć się lepiej zaprezentować, uzupełnić swoje portfolio o kreatywną prezentację siebie! Po to, aby pozyskać nowych klientów czy podnieść swój prestiż. Koszt tego typu realizacji kształtuje się od 650 zł. w zależności od wymagań i pracochłonności realizacji.

STANDARD - to nieszablonowy, dynamiczny, maksymalnie dwuminutowy sposób prezentacji firmy. Dzięki temu filmowi w wyjątkowy sposób zaprezentujesz swoją firmę wykorzystując siłę jaką niesie połączenie obrazu, tekstu, podkładu lektorskiego i muzyki. Zajmiemy się wszystkim, od scenariusza, przez nagranie, po umieszczenie wideo w najpopularniejszych serwisach oraz optymalizację filmu na YouTube. Koszt od 950 zł.w zależności od pracochłonności i czasu trwania realizacji.

Przy realizacji zleceń pracuję na sprzęcie zapewniającym najwyższą jakość obrazu, co wspiera moją wyobraźnię, wizję i kreację, które są podstawą udanych i wyróżniających się ujęć. Pracuję mobilnie na obszarze całego kraju. Już teraz zadzwoń i zamów wideowizytówkę dla siebie lub swojej firmy lub napisz z zapytaniem o inne formy prezentacji na adres e-mail.

==============================================================================

Firma: Studio Multimedia Polska

e-mail: studiomultimediapolska@wp.pl

tel. 721803253

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 07.04.2016 09:37
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 461863
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Filmy wizytowe, promocyjne, reklamowe, teledyski, korzystny - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Studio Multimedia Polska (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48721803253
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe usługi Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)