Razem 263 840 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

W jaki sposób leczyć swoje uzależnienie? Jak złamać nałóg i rozpocząć nowe życie, wolne od alkoholu, narkotyków, leków? Jak pokonać swoje słabości takie jak ciężka depresja, nerwica, gry hazardowe? Na te wszystkie pytania możecie Państwo uzyskać odpowiedź w specjalistycznym ośrodku leczenia uzależnień Mandala. Ośrodek Mandala położony jest na południe od Wrocławia. Istnieje już od kilku lat - oferuje najskuteczniejsze w regionie metody leczenia oraz terapii uzależnień oraz zaburzeń zdrowotno-psychicznych.

Jeżeli chcesz skutecznie pozbyć się swojego nałogu lub jesteś bliską osobą, dla kogoś kto ma problemy, na przykład z alkoholem lub narkotykami - zadzwoń do nas. Gwarantujemy dyskrecję, profesjonalną obsługę oraz fachowe podejście do każdego indywidualnego przypadku. Mandala ośrodek odwykowy pracuje na swoją markę zapewniając najlepszą terapię w województwie dolnośląskim, a być może także w całym kraju. Zapraszamy do kontaktu osoby zdecydowane na szczególną pomoc w trudnych przypadkach. Gwarantujemy, że podejmiemy wszelkie działania, których celem będzie eliminacja uzależnienia oraz wprowadzenie stosownej terapii do egzystencji naszych pacjentów.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 16.03.2016 15:09
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 457946
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Terapia uzależnień ośrodek odwykowy Mandala - Zdjęcie nr 1Terapia uzależnień ośrodek odwykowy Mandala - Zdjęcie nr 2Terapia uzależnień ośrodek odwykowy Mandala - Zdjęcie nr 3Terapia uzależnień ośrodek odwykowy Mandala - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Michał Przetak
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.mandalawroc.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Michał Przetak
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)