Razem 263 955 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Oferuje Państwu pamiątkową fotografię w postaci reportażu ślubno weselnego, uwiecznionego w postaci cyfrowej lub odbitek fotograficznych, albo fotoksiążki w okazyjnej cenie wykonania już od 900 zł. Dla Par szukających realizacji filmowej oferuję natomiast film ślubny zrealizowany w formie reportażu na płytach DVD lub Blue-Ray w przystępnym koszcie realizacji już od 1000 zł! Korzystna cena w stosunku do jakości, czyli produktu finalnego. Jako wieloletni pasjonat kadru, pracuję z pełnym zaangażowaniem, zarówno fotografowanie jak i filmowanie to moje hobby od lat młodzieńczych. Dzięki temu realizuję się w swojej profesji, co sprawia mi radość i jest motorem do dalszego rozwoju.

Jako prywatny realizator utrwalę najciekawsze i najcenniejsze chwile w Waszym Wielkim Dniu. Unikam szablonowego reportażu na rzecz atrakcyjnego i ciekawego uchwycenia atmosfery. Staram się ująć ją w sposób niebanalny. Mogą Państwo również zamówić obie usługi łącznie. W przypadku łącznego zamówienia obu usług koszt ogólny obu usług wyniesie tylko 1300 zł., czyli prawie 600 zł. oszczędności, a więc warto!

Zapewniam, że będę towarzyszył Państwu od początku do końca, wykonując swą pracę z zaangażowaniem, dbając o uchwycenie wielu detali. Nie ma u mnie limitu czasu pracy, tak jak u innych komercyjnych wykonawców, jak również nie stanowi dla mnie bariery odległość, gdyż miałem zaszczyt uwieczniać wesela z różnych regionów w Polsce, od Pomorza aż po Śląsk.

Możecie Państwo zarezerwować termin już teraz nie czekając na ostatnią, najmniej korzystną chwilę, co Państwa może więcej kosztować. Lubię podróżować, a więc dojadę w każde miejsce w Polsce w koszcie zlecenia. W przypadku wyjazdów za granicę cena komunikacji do uzgodnienia. Polecam się Państwu w Waszym Dniu i zapraszam serdecznie!

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 12.03.2016 07:05
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 457098
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Fotografia ślubna i film ślubny w korzystnej cenie - Zdjęcie nr 1Fotografia ślubna i film ślubny w korzystnej cenie - Zdjęcie nr 2Fotografia ślubna i film ślubny w korzystnej cenie - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Roman Podleśmy (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48721803253
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe usługi Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)