Razem 263 394 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Nasza firma zbiera informację, w których toczy się postępowanie cywilne, gospodarcze, skarbowe oraz karne, gromadząc i zabezpieczając materiał dowodowy, który wykorzystywany jest w sprawach sądowych.

Nasze usługi świadczymy dla osób fizycznych, firm, kancelarii adwokackich i notarialnych oraz ubezpieczalni. Nasze biuro detektywistyczne w związku z powierzonymi zadaniami współpracuje z policją, prokuraturą, adwokatami, notariuszami, agencjami ochrony, agencjami ubezpieczeniowymi oraz innymi agencjami detektywistycznymi na terenie kraju i świata.

Nasza agencja detektywistyczna VENDETTA świadczy profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie, całego kraju jak również za jego granicami. Nasz zespół specjalistów spełnia wysoko postawione oczekiwania każdego z naszych klientów.

Cała grupa wyróżnia się profesjonalizmem nabytym w służbach mundurowych, co podnosi szczegółowość, operacyjność i pełną dyskrecję w trakcie wykonywania zleconych zadań.

Zajmujemy się zbieraniem wszelakich informacji dla klientów dotyczących spraw majątkowych, cywilnych, rozwodowych, spadkowych, nieruchomości. Sprawdzamy wiarygodność firm i osób prywatnych, dokonujemy poszukiwania - ustalania lokalizacji mienia, oraz osób zaginionych i świadków, sprawdzamy wierność współmałżonków i partnerów.

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy, co miesięczną promocję 20% na wyszczególnione usługi (promocja podawana jest na naszej stronie). Aby zrealizować wszystkie te czynności, o których pisaliśmy powyżej, po kontakcie TELEFONICZNYM z naszym biurem, ustalamy miejsce spotkania odpowiednie dla naszego zleceniodawcy i analizujemy przedstawione zlecenie. Zatem zapraszamy do kontaktu telefonicznego i spotkania się z naszymi detektywami, bo każda sprawa nie ma dla nas tajemnic – istnieje tylko nieodkryta jeszcze prawda. Płać mniej za usługi zapewniamy swoim Klientom, co miesięczną promocję cenową na usługi i realizacje najwyższej, jakości.

Nasze promocje osiągają wartość, 20% co jest rzadkością na rynku detektywistycznym. Nie pobieramy wynagrodzenia za konsultacje (spotkanie) z klientem

UWAGA!

W trakcie rozmowy telefonicznej z naszym pracownikiem Biura, aby udzielić dokładnie odpowiedzi na państwa pytania w sprawie wyceny zlecenia (usługi) prosimy o podanie:

1. Miejscowość (województwo), z jakiej dzwonicie

2. Czy jesteście głównymi zleceniodawcami

3. Streszczenie przedmiotu sprawy

4. Najdogodniejszy czas realizacji zlecenia

TELEFON: 507-447-496

Specjaliści Od Zdrad

Vendetta Agencja Detektywistyczna

http://www.vendetta-detektyw.pl

https://www .facebook.com/agencjadetektywistycznavendetta?ref=hl

vendetta .biuro@gmail.com

Tel. 507-447-496

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 22.06.2016 20:19
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 447504
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (11)
 
Sprawy kryminalne-gospodarcze, zdrady, dochodzenia detektyw - Zdjęcie nr 1Sprawy kryminalne-gospodarcze, zdrady, dochodzenia detektyw - Zdjęcie nr 2Sprawy kryminalne-gospodarcze, zdrady, dochodzenia detektyw - Zdjęcie nr 3Sprawy kryminalne-gospodarcze, zdrady, dochodzenia detektyw - Zdjęcie nr 4Sprawy kryminalne-gospodarcze, zdrady, dochodzenia detektyw - Zdjęcie nr 5Sprawy kryminalne-gospodarcze, zdrady, dochodzenia detektyw - Zdjęcie nr 6Sprawy kryminalne-gospodarcze, zdrady, dochodzenia detektyw - Zdjęcie nr 7Sprawy kryminalne-gospodarcze, zdrady, dochodzenia detektyw - Zdjęcie nr 8Sprawy kryminalne-gospodarcze, zdrady, dochodzenia detektyw - Zdjęcie nr 9Sprawy kryminalne-gospodarcze, zdrady, dochodzenia detektyw - Zdjęcie nr 10Sprawy kryminalne-gospodarcze, zdrady, dochodzenia detektyw - Zdjęcie nr 11
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Marcin Bartosz
Województwo: Śrem (Wielkopolskie)
E-mail: vendetta.biuro@gmail.com
Telefon: +48507447496
Web: www.vendetta-detektyw.pl/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Marcin Bartosz
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)