Razem 262 442 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

„VENDETTA”

Nasza agencja detektywistyczna VENDETTA świadczy profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie, całego kraju jak również za jego granicami. Nasz zespół specjalistów spełnia wysoko postawione oczekiwania każdego z naszych klientów. Cała grupa wyróżnia się profesjonalizmem nabytym w służbach mundurowych, co podnosi szczegółowość, operacyjność i pełną dyskrecję w trakcie wykonywania zleconych zadań.

Zajmujemy się zbieraniem wszelakich informacji dla klientów dotyczących spraw majątkowych, cywilnych, rozwodowych, spadkowych, nieruchomości. Sprawdzamy wiarygodność firm i osób prywatnych, dokonujemy poszukiwania - ustalania lokalizacji mienia, oraz osób zaginionych i świadków, sprawdzamy wierność współmałżonków i partnerów. Nasza firma zbiera informację, w których toczy się postępowanie cywilne, gospodarcze, skarbowe oraz karne, gromadząc i zabezpieczając materiał dowodowy, który wykorzystywany jest w sprawach sądowych.

Nasze usługi świadczymy dla osób fizycznych, firm, kancelarii adwokackich i notarialnych oraz ubezpieczalni.

Nasze biuro detektywistyczne w związku z powierzonymi zadaniami współpracuje z policją, prokuraturą, adwokatami, notariuszami, agencjami ochrony, agencjami ubezpieczeniowymi oraz innymi agencjami detektywistycznymi na terenie kraju i świata.

Staramy się zaistnieć, jako prywatny, tani detektyw, który poprzez prowadzone dochodzenia, śledztwa, spełnia wszystkie wymagania klienta. Jeśli szukasz prywatnego detektywa, który rozwiąże twoje problemy i niekończące się zapytania trafiłeś do odpowiedniej agencji detektywistycznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług.

Najbardziej kontrowersyjną sprawą dla każdego naszego klienta jest poza poznaniem prawdy, jej cena. Czym jest cena za poznanie prawdy, pomoc w ustaleniu niewykrytych nieustalonych nie wytłumaczalnych spraw. Każda sprawa – zlecenie jest specyficzna, podlega wnikliwej ocenie jej skomplikowania, co wymaga każdorazowo zaangażowania specyficznych środków i nakładów technicznych, osobowych i finansowych. Godzina pracy detektywa jest prawie nie wymierna do jej ceny. W czasie jednej godziny detektyw potrafi siedzieć w samochodzie, zaroślach, błocie, miejscach publicznych, urzędach, kościołach długo by wymieniać, ale dokonuje on obserwacji, sprawdzeń, analizy, spisywania i zbierania dowodów wszystko po to, aby precyzyjnie wykonać podjęte zlecenie. Zatem zastanowić należy się czy cena 100 zł. za jego godzinną prace jest adekwatny, spoglądając na innych, którzy pijąc kawę w biurze, strzygą nas u fryzjera, plombują nam ząb zarabiają w ciągu paru minut bez wysiłku te same pieniądze. Zatem reasumując cennik za dane zlecenie nie spoglądamy twardo do katalogu rozliczeń, podchodzimy do niego indywidualnie, mając na uwadze szacunek do każdej złotówki wydanej przez naszego klienta. Każda prowadzona sprawa nie musi być płatna godzinowo można rozwiązać to ryczałtem za całokształt.

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy, co miesięczną promocję 20% na wyszczególnione usługi (promocja podawana jest na naszej stronie). Aby zrealizować wszystkie te czynności, o których pisaliśmy powyżej, po kontakcie TELEFONICZNYM z naszym biurem, ustalamy miejsce spotkania odpowiednie dla naszego zleceniodawcy i analizujemy przedstawione zlecenie. Zatem zapraszamy do kontaktu telefonicznego i spotkania się z naszymi detektywami, bo każda sprawa nie ma dla nas tajemnic – istnieje tylko nieodkryta jeszcze prawda. Płać mniej za usługi zapewniamy swoim Klientom, co miesięczną promocję cenową na usługi i realizacje najwyższej, jakości.

Nasze promocje osiągają wartość, 20% co jest rzadkością na rynku detektywistycznym. Nie pobieramy wynagrodzenia za konsultacje (spotkanie) z klientem

UWAGA!

W trakcie rozmowy telefonicznej z naszym pracownikiem Biura, aby udzielić dokładnie odpowiedzi na państwa pytania w sprawie wyceny zlecenia (usługi) prosimy o podanie:

1. Miejscowość (województwo), z jakiej dzwonicie

2. Czy jesteście głównymi zleceniodawcami

3. Streszczenie przedmiotu sprawy

4. Najdogodniejszy czas realizacji zlecenia

TELEFON: 507-447-496

Specjaliści Od Zdrad

Vendetta Agencja Detektywistyczna

http://www.vendetta-detektyw.pl

https://www .facebook.com/agencjadetektywistycznavendetta?ref=hl

vendetta .biuro@gmail.com

Tel. 507-447-496

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 07.05.2017 19:20
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 447503
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (11)
 
Śledztwa, Dochodzenia, Inwigilacja Zdrady - Detektyw - Zdjęcie nr 1Śledztwa, Dochodzenia, Inwigilacja Zdrady - Detektyw - Zdjęcie nr 2Śledztwa, Dochodzenia, Inwigilacja Zdrady - Detektyw - Zdjęcie nr 3Śledztwa, Dochodzenia, Inwigilacja Zdrady - Detektyw - Zdjęcie nr 4Śledztwa, Dochodzenia, Inwigilacja Zdrady - Detektyw - Zdjęcie nr 5Śledztwa, Dochodzenia, Inwigilacja Zdrady - Detektyw - Zdjęcie nr 6Śledztwa, Dochodzenia, Inwigilacja Zdrady - Detektyw - Zdjęcie nr 7Śledztwa, Dochodzenia, Inwigilacja Zdrady - Detektyw - Zdjęcie nr 8Śledztwa, Dochodzenia, Inwigilacja Zdrady - Detektyw - Zdjęcie nr 9Śledztwa, Dochodzenia, Inwigilacja Zdrady - Detektyw - Zdjęcie nr 10Śledztwa, Dochodzenia, Inwigilacja Zdrady - Detektyw - Zdjęcie nr 11
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Marcin Bartosz
Województwo: Opole (Opolskie)
E-mail: vendetta.biuro@gmail.com
Telefon: +48507447496
Web: www.vendetta-detektyw.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Marcin Bartosz
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)