Razem 256 608 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Nasza agencja detektywistyczna VENDETTA świadczy profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie, całego kraju jak również za jego granicami. Nasz zespół specjalistów spełnia wysoko postawione oczekiwania każdego z naszych klientów.

Cała grupa wyróżnia się profesjonalizmem nabytym w służbach mundurowych, co podnosi szczegółowość, operacyjność i pełną dyskrecję w trakcie wykonywania zleconych zadań.

Zajmujemy się zbieraniem wszelakich informacji dla klientów dotyczących spraw majątkowych, cywilnych, rozwodowych, spadkowych, nieruchomości. Sprawdzamy wiarygodność firm i osób prywatnych, dokonujemy poszukiwania - ustalania lokalizacji mienia, oraz osób zaginionych i świadków, sprawdzamy wierność współmałżonków i partnerów.

Nasza firma zbiera informację, w których toczy się postępowanie cywilne, gospodarcze, skarbowe oraz karne, gromadząc i zabezpieczając materiał dowodowy, który wykorzystywany jest w sprawach sądowych.

Nasze usługi świadczymy dla osób fizycznych, firm, kancelarii adwokackich i notarialnych oraz ubezpieczalni. Nasze biuro detektywistyczne w związku z powierzonymi zadaniami współpracuje z policją, prokuraturą, adwokatami, notariuszami, agencjami ochrony, agencjami ubezpieczeniowymi oraz innymi agencjami detektywistycznymi na terenie kraju i świata.

Staramy się zaistnieć, jako prywatny, tani detektyw, który poprzez prowadzone dochodzenia, śledztwa, spełnia wszystkie wymagania klienta. Jeśli szukasz prywatnego detektywa, który rozwiąże twoje problemy i niekończące się zapytania trafiłeś do odpowiedniej agencji detektywistycznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług.

Najbardziej kontrowersyjną sprawą dla każdego naszego klienta jest poza poznaniem prawdy, jej cena. Czym jest cena za poznanie prawdy, pomoc w ustaleniu niewykrytych nieustalonych nie wytłumaczalnych spraw. Każda sprawa – zlecenie jest specyficzna, podlega wnikliwej ocenie jej skomplikowania, co wymaga każdorazowo zaangażowania specyficznych środków i nakładów technicznych, osobowych i finansowych. Godzina pracy detektywa jest prawie nie wymierna do jej ceny. W czasie jednej godziny detektyw potrafi siedzieć w samochodzie, zaroślach, błocie, miejscach publicznych, urzędach, kościołach długo by wymieniać, ale dokonuje on obserwacji, sprawdzeń, analizy, spisywania i zbierania dowodów wszystko po to, aby precyzyjnie wykonać podjęte zlecenie. Zatem zastanowić należy się czy cena 100 zł. za jego godzinną prace jest adekwatny, spoglądając na innych, którzy pijąc kawę w biurze, strzygą nas u fryzjera, plombują nam ząb zarabiają w ciągu paru minut bez wysiłku te same pieniądze. Zatem reasumując cennik za dane zlecenie nie spoglądamy twardo do katalogu rozliczeń, podchodzimy do niego indywidualnie, mając na uwadze szacunek do każdej złotówki wydanej przez naszego klienta. Każda prowadzona sprawa nie musi być płatna godzinowo można rozwiązać to ryczałtem za całokształt.

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy, co miesięczną promocję 20% na wyszczególnione usługi (promocja podawana jest na naszej stronie). Aby zrealizować wszystkie te czynności, o których pisaliśmy powyżej, po kontakcie TELEFONICZNYM z naszym biurem, ustalamy miejsce spotkania odpowiednie dla naszego zleceniodawcy i analizujemy przedstawione zlecenie. Zatem zapraszamy do kontaktu telefonicznego i spotkania się z naszymi detektywami, bo każda sprawa nie ma dla nas tajemnic – istnieje tylko nieodkryta jeszcze prawda. Płać mniej za usługi zapewniamy swoim Klientom, co miesięczną promocję cenową na usługi i realizacje najwyższej, jakości.

Nasze promocje osiągają wartość, 20% co jest rzadkością na rynku detektywistycznym. Nie pobieramy wynagrodzenia za konsultacje (spotkanie) z klientem

UWAGA!

W trakcie rozmowy telefonicznej z naszym pracownikiem Biura, aby udzielić dokładnie odpowiedzi na państwa pytania w sprawie wyceny zlecenia (usługi) prosimy o podanie:

1. Miejscowość (województwo), z jakiej dzwonicie

2. Czy jesteście głównymi zleceniodawcami

3. Streszczenie przedmiotu sprawy

4. Najdogodniejszy czas realizacji zlecenia

Specjaliści Od Zdrad

Vendetta Agencja Detektywistyczna

507-447-496

WWW

http://www.vendetta-detektyw.pl/

YOUTUBE

https://www.youtube.com/watch?v=9PNRecJjgz8

FACEBOOK

https://www.facebook.com/agencjadetektywistycznavendetta

Nasza Oferta:

Darmowa Konsultacja z Klientem

Zbieranie informacji w sprawach cywilnych

- Uwiarygodnianie posiadanego majątku

- Uwiarygodnianie zdolności płatniczych

- Wiarygodność w stosunkach gospodarczych

Ochrona prywatności oraz danych firmowych

- Doradztwo personalne

- Doradztwo techniczne

- Przeciwdziałanie inwigilacji

- Przeprowadzanie audytów

- Wynajem, sprzedaż i instalacja sprzętu operacyjnego

- Doradztwo techniczne

- Sprawdzanie zabezpieczenia technicznego i osobowego firm

- Weryfikacja osób zatrudnionych i ich wiarygodności

http://www.vendetta-detektyw.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.02.2018 14:34
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 446705
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (1)
 
Zdjęcia (16)
 
Usługi detektywistyczne - agencja detektywistyczna vendetta - Zdjęcie nr 1Usługi detektywistyczne - agencja detektywistyczna vendetta - Zdjęcie nr 2Usługi detektywistyczne - agencja detektywistyczna vendetta - Zdjęcie nr 3Usługi detektywistyczne - agencja detektywistyczna vendetta - Zdjęcie nr 4Usługi detektywistyczne - agencja detektywistyczna vendetta - Zdjęcie nr 5Usługi detektywistyczne - agencja detektywistyczna vendetta - Zdjęcie nr 6Usługi detektywistyczne - agencja detektywistyczna vendetta - Zdjęcie nr 7Usługi detektywistyczne - agencja detektywistyczna vendetta - Zdjęcie nr 8Usługi detektywistyczne - agencja detektywistyczna vendetta - Zdjęcie nr 9Usługi detektywistyczne - agencja detektywistyczna vendetta - Zdjęcie nr 10Usługi detektywistyczne - agencja detektywistyczna vendetta - Zdjęcie nr 11Usługi detektywistyczne - agencja detektywistyczna vendetta - Zdjęcie nr 12Usługi detektywistyczne - agencja detektywistyczna vendetta - Zdjęcie nr 13Usługi detektywistyczne - agencja detektywistyczna vendetta - Zdjęcie nr 14Usługi detektywistyczne - agencja detektywistyczna vendetta - Zdjęcie nr 15Usługi detektywistyczne - agencja detektywistyczna vendetta - Zdjęcie nr 16
Usługi detektywistyczne - agencja detektywistyczna vendetta - Wideo
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Reklama
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe usługi Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)