Razem 255 892 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
20.06.2015 21:21

Mo-Rath to profesjonalne podejście do badan marketingowych i badań reklamowych dla Twojej firmy ! Tylko Mo-Rath posiada takie doświadczenie, sztab ponad 2000 osób współpracujących z nami oraz liczne referencje.

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie czy Twoja firma powinna wejść na rynek z nowym produktem, czy kampania reklamowa będzie odpowiednia i trafi do odbiorców dedykowanych, jeśli chcesz dowiedzieć się czy Twoja firma może podbić zagraniczne rynki, to badania marketingowe i reklamowe są dla Ciebie odpowiednim instrumentem do badań rynku.

Oferujemy kompleksowe badania rynku, pod kątem jakości i wartości Państwa kampanii reklamowych. Stosujemy różne tryby przeprowadzania badań reklamowych, marketingowych:

Najczęściej stosowane metody przeprowadzania badań marketingowych

- Wywiad bezpośredni (osobisty, indywidualny) - jest to rozmowa "twarzą w twarz" na z góry określony temat. Przeprowadza go ankieter z osobą, o określonych cechach. W wywiadzie osobistym wykorzystuje się stosunkowo szeroki zestaw informacji. Wadą jest wysoki koszt badania oraz długi czas (przygotowanie, realizacja, kontrola).

- Ankieta - jest najbardziej powszechną i najczęściej stosowaną metodą gromadzenia informacji w badaniach marketingowych, polegającą na wypełnieniu specjalnych kwestionariuszy. Na przygotowanie ankiety składają się następujące etapy: postawienie problemu, sformułowanie pytań, ułożenie instrukcji, badanie próbne, przygotowanie ostatecznej wersji ankiety.

- Metody projekcyjne w których pytania lub bodźce skierowane do respondenta mają formę pośrednią. Zadaniem ich jest dotarcie do postaw, osobowości i motywów postępowania na podstawie wypowiedzi.

- Metoda delficka to seria powtarzanych badań ankietowych skierowanych do celowo wybranej grupy ekspertów w celu uzyskania zgodnych opinii i stanowisk, co do przyszłego rozwoju zjawisk i procesów będących obiektem badań. Badanie składa się z kilku faz, a kończy się po uzyskaniu jasnych i zgodnych opinii co do kwestii przyszłego rozwoju prognozowanych zjawisk czy procesów.

Zapraszamy wszystkich do współpracy, na najwyższym poziomie, przekonaj się czy warto inwestować w reklamę proponowaną przez agencje czy domy medialne. Przed podpisaniem umów skontaktuj się z Mo-Rath, a osiągniesz zamierzony cel.

http://www.mo-rath.pl/badania-marketingowe/

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 20.06.2015 21:21
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 414559
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Badania marketingowe i reklamowe dla firm. - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Mo-Rath (niezarejestrowany)
Województwo: Mazowieckie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48514305346
Web: www.mo-rath.pl/badania-marketingowe/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe usługi Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)