Razem 255 010 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

RYTUAŁ MIŁOSNY BOGINI AEVAL NA WZBUDZENIE SILNYCH UCZUĆ MIŁOŚCI W WYBRANKU.

Magia miłosna.

Czary i uroki miłosne.

Profesjonalne rzucanie uroków miłosnych.

Wieloletnie doświadczenie w magii miłosnej.

Magia rytualna.

Zaklęcia na miłość.

Wróżby z kart tarota,wahadełka i run. Przepowiednie. Doradztwo partnerskie. Eliksiry miłosne. Mikstury miłosne. Specjalne specyfiki potęgujące milość w wybranku.

Rytuał Bogini Aeval stosowany jest również na odnowienie uczuć miłości w istniejącym już związku i wzmocnieniu ich, gdy te uczucia tracą na sile.

Rytuał Bogini Aeval odprawiany jest też aby znaleźć nową miłość gdy mamy problemy w kontaktach lub po jakichś przykrych zdarzeniach z poprzednich nieudanych związków i nie potrafimy sobie ułozyć życia w sferze miłosnej.

Pomaga więc na wszelkie sposoby i możliwości w sferze miłosnej i jest jednym z najsilniejszych rytuałów.

Rytuał składa się z sesji rytualnych które oczyszczają energetycznie sferę miłosną,odnawiają ją,wzmacniają energetycznie uczucie milości oraz je potęgują w wybranej osobie.

Rytuał Bogini Aeval wykorzystywany jest z bardzo dobrym skutkiem w najtrudniejszych przypadkach.

Los przywiódł Cię do mnie, ponieważ ma coś szczególnie ważnego dla Ciebie,chce coś Ci podpowiedzieć,zakomunikować,poradzić,pomóc rozwiązać jakiś problem, trudną sytuację,coś uratować zanim będzie za późno.Nie bez powodu natknęłaś się na ten anons i tekst. Nie bez powodu go czytasz.

Trafiłaś do mnie bo widocznie jestem w stanie Ci pomóc, bo widocznie potrzebujesz pomocy,bo jej tak naprawdę szukasz i oczekujesz.Odnaleźć właściwą drogę,uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania, a także uwolnić od blokady ciążących Ci problemów. Od dawna zajmuję się magią,rytuałami,wróżbami,psychologią i ezoteryką.

Od wielu lat używam kart Tarota . Przy ich pomocy pomagam ludziom podejmować właściwe decyzje, uzdrawiać istniejące związki. Opisuję sytuacje, w jakiej znajdujemy się obecnie, przewiduje najbliższą i dalszą przyszłość oraz określam kierunek drogi,którą powinniśmy podążać. Jestem nieocenionym drogowskazem. Od zawsze miałam swego rodzaju dar, więź łączącą mnie ze światem niematerialnym, intuicja pozwala mi przewidzieć wiele rzeczy i zdarzeń, oraz im zapobiegać. Pomogłam już wielu ludziom, każdy z nich znajdował się w trudnej sytuacji.

MAGIA MIŁOSNA, RYTUAŁY MIŁOSNE NA ZAMÓWIENIE

Rutuały miłosne na ożywienie miłości w aktualnym związku, wzbudzenie miłości, w celu znalezienia miłości,a także rytuały na osłabianie barier i przeszkód w związku, afirmacja zakorzeniająca się w podświadomości obiektu westchnień, rytuały całoroczne pt ''Węzeł miłości'' w celu odzyskania ukochanej osoby, przyciągnięcie drugiej połowy

Od dawna poświęcam mój czas dla osób zakochanych, które przez własne błędy, czynniki z zewnątrz lub złe energie utraciły ukochaną osobę. Innym kierunkiem mojej praktyki są osoby samotne, które od lat bezskutecznie szukają miłości. Każdego dnia otrzymuję listy z prośbą o pomoc. Każda sytuacja jest inna, gdyż każdy człowiek jest indywidualistą i to, co tworzy może być podobne, ale nigdy nie jest takie samo a każda miłość jest inna i niepowtarzalna. Wiem, że otrzymałam te nadprzyrodzone właściwości i nadzwyczajną moc by pomagać innym.

Kontakt,Analizy,Porady,Wróżby Bezpłatnie na e-mail.

E-mail: sofia_morrigan@interia.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 22.05.2015 22:46
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 409272
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (9)
 
Jak wzbudzić miłość? Magia Miłosna. Rytuały Miłosne,Zaklęcia - Zdjęcie nr 1Jak wzbudzić miłość? Magia Miłosna. Rytuały Miłosne,Zaklęcia - Zdjęcie nr 2Jak wzbudzić miłość? Magia Miłosna. Rytuały Miłosne,Zaklęcia - Zdjęcie nr 3Jak wzbudzić miłość? Magia Miłosna. Rytuały Miłosne,Zaklęcia - Zdjęcie nr 4Jak wzbudzić miłość? Magia Miłosna. Rytuały Miłosne,Zaklęcia - Zdjęcie nr 5Jak wzbudzić miłość? Magia Miłosna. Rytuały Miłosne,Zaklęcia - Zdjęcie nr 6Jak wzbudzić miłość? Magia Miłosna. Rytuały Miłosne,Zaklęcia - Zdjęcie nr 7Jak wzbudzić miłość? Magia Miłosna. Rytuały Miłosne,Zaklęcia - Zdjęcie nr 8Jak wzbudzić miłość? Magia Miłosna. Rytuały Miłosne,Zaklęcia - Zdjęcie nr 9
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Sofia Morrigan
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Sofia Morrigan
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)